Міністр оборони України Олексій Резніков прокоментував ядерну загрозу з боку Росії, пояснивши, чому він не вважає, що країна-агресор застосує ядерну зброю, передають Патріоти України.
«Ми часто обговорюємо з партнерами цю загрозу. Звісно, коли маєш сусіда з ядерною кнопкою, то така загроза завжди є», — сказав Резніков на пресконференції 5 лютого.
Міністр припустив, що можливою метою застосування ядерної зброї може бути спроба змусити Україну впасти, а країни Заходу — припинити військову допомогу, але щоразу, коли РФ «робить щось жахливе, як Буча, Ірпінь, Захід ще більше починає допомагати Україні, інакше росіян доведеться потім зупиняти в Європі».
За словами голови Міноброни України, якщо Росія застосує ядерну зброю на лінії фронту, це наразить на небезпеку її власну армію та населення окупованих територій, яке вона нібито захищає.
«Застосувати в середині України? Продемонструвати їхню рішучість? А що це дасть? Найбільший доказ того, що міжнародний трибунал їм усім гарантований, тому що Україна не є ядерною країною та не становить загрози», — заявив Резніков.
Також він припустив, що РФ уже раніше отримала чіткий сигнал від Китаю та Індії. «Тому я залишаюся оптимістом і думаю, що цього не станеться», — підсумував міністр.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...