Резонанс тижня. На Росії померла зірка фільму "Ворошиловський стрілок"

Голоднов зіграв яскраві ролі в таких фільмах, як "Ворошиловський стрілок" (1999), "Шериф" (2010) і "Танкісти своїх не кидають" (2013).

На 73-му році життя помер актор В'ячеслав Голоднов, який грав у відомому фільмі "Ворошиловський стрілок". Про трагічну звістку повідомив його колега Ярослав Орляченко. Він опублікував відповідний пост на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"25.02.2021 помер В'ячеслав Миколайович Голоднов ... Це дуже складно. Складно повірити, що більше немає твого друга. Ні, дядько Слава більше ніж друг, він моя рідна людина ... Я люблю його всією душею, я думаю господь забере його в рай. Це був найяскравіший артист, майстер, дуже енергійна людина, чудовий чоловік, батько і дідусь. Це сильна втрата для всіх нас", – йдеться в повідомленні.

В'ячеслав Миколайович Голоднов народився 4 вересня 1948 року. Він навчався на режисерськомому відділенні Калузького культосвіт училища, яке закінчив у 1977 році. Основним місцем роботи був Калузький драматичний театр, де він почав працювати в 2005. Голоднов зіграв яскраві ролі в таких фільмах, як "Ворошиловський стрілок" (1999), "Шериф" (2010) і "Танкісти своїх не кидають" (2013).

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...

Українську медсестру відзначили в Арґентині за посвяту в боротьбі з пандемією COVID-19

понеділок, 12 квітень 2021, 0:30

Серед більш ніж 75 учасників відзначили українську медсестру за боротьбу з пандемією у Аргентині. 9 березня відбувся віртуальний захід “Солідарні жінки”, організований Жіночим Підкомітетом Аргентинської Федерації Громад, спільно з Дирекцією Громадських...