"РФ готує грунт для "повернення" території ОРДЛО під формальний контроль України", - юрист

Поступово всьому світу намалюють картину, що українці нарешті між собою примирились, а РФ відведуть роль посередника.

Юрист Ганна Маляр. Фото: скріншот з відео.

"До чого все йде? Збираючи в одну картину пазли нинішніх подій: результатів виборів, різних опитувань, російської риторики, їхніх та наших ЗМІ, заяви їхніх та наших політиків, міжнародних звітів і досліджень російсько-української війни та, зрештою, звернення представників деяких церков України до жителів ОРДЛО та Криму, я припускаю, що нам готують наступний сценарій "миру", - пише юрист Ганна Маляр на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує свою думку:

– РФ готує грунт для "повернення" території ОРДЛО під контроль України. Під формальний контроль, сподіваюсь, це зрозуміло. Тобто, РФ не відступає і не здається.

– наше суспільство привчають до самої ідеї перемовин з представниками окупаційної влади, але для початку не напряму, а через звичайних людей: як пропонує Онуфрій у зверненні представників церков, викладеному на сторінці Зеленського.

– під покровом перемовин нам і будуть подавати мир. Ви ж не проти миру? Правда? Інше питання, що це буде "мир" на умовах агресора, але висловлювати ці умови будуть наші звичайні громадяни, які хочуть повернення ОРДЛО під контроль України, які стомились від окупації та війни.

– поступово всьому світу намалюють картину, що українці нарешті між собою примирились, а РФ відведуть роль посередника.

– якщо процес піде за планом, то проголосять настання "миру", Україна відновить контроль над частиною окупованих територій, а РФ повернеться до попередньої політики щодо України: перетворення руками українців нашої держави на слухняний сателіт РФ. Це значно дешевше та ефективніше ніж утримувати ОРДЛО та фінансувати збройну агресію.

До цього моменту ми вже погодимось на певні руйнуючі умови, бо ми ж це заради миру зробимо. Скажімо, ми відмовимось від притягнення до відповідальності сепаратистів, надамо якийсь (ну хоч якийсь) статус регіональній мові, бо під наш закон про державну мову вони (бойовики) можуть не захотіти миру, приймемо якесь лояльне рішення у відношенні всіх, хто розбудовував своєю працею "молоді республіки" – тамтешні "судді, прокурори, пенітенціарники, безпека, поліція, місцеві адміністрації тощо", виконаємо умови по "особливому статусу" регіона.

Регіон швидко підхоплять "опоблокизажиття" та інші уламки ПР і повернуться на білому коні миротворців у політику України.

Чи зможе РФ руками наших політиків та їхніх виборців реалізувати цей план? Поживемо, побачимо. Але якщо цей план не відповідає вашим поглядам на вирішення ситуації, то для початку дайте собі відповідь: що для вас означає мир в Україні? Як ви його бачите? Чим ви готові, як громадянин України, для цього пожертвувати? Чи не плутаєте ви припинення вогню з миром, як таким, і чи не плутають це ваші співбесідники?

А потім почніть задавати ці питання політикам, за яких ви голосуєте і які прийматимуть рішення. І головне: в нас повинен бути свій (український) план повернення окупованих та анексованих територій. Бо величезний запит в суспільстві на мир задовільнить агресор і його посіпаки в Україні".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Сволочной характер и вечные проблемы в семье уберегли женщину от модного сегодня развода мошенниками", - бізнесмен

вівторок, 26 травень 2020, 4:00

Криза щотижнево подвоює кількість шахраїв, які прагнуть вас обдурити. "Одной женщине позвонили врачи. И сказали, что ее муж госпитализирован с коронавирусом, сейчас в реанимации. Состояние очень плохое, но еще можно спасти, просто нужны вот такие мед...

Хіти тижня. Подружка форварда київського "Динамо" роздяглася для відвертої фотосесії

понеділок, 25 травень 2020, 23:55

Чемпіон світу U-20, нападник київського "Динамо" проводить поточний сезон в оренді у дніпровському "Дніпрі-1". Красуня опублікувала відверті світлини з фотосесії.