У четвер, 9 жовтня, російські війська продовжили механізовані атаки на Володимирівку в Донецькій області та зуміли висадити десант. Про це повідомляє інформаційний OSINT-проєкт DeepState, передають Патріоти України.
Російські загарбники продовжують механізовані атаки на Володимирівку. Також окупанти змогли висадити десант та завести в село від 50 до 75 чоловік піхоти. "На жаль, штурмові дії вчора на Володимирівку продовжилися. За уточненими даними близько 12 години було не 4, а щонайменше 7 ББМ. Вже близько 15 години відбулася ще одна атака знову 7 ББМ, а вже після 17 години в напрямку села ворог відправив 2 танки", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що в штурмових діях були залучені щонайменше 16 одиниць озброєння та військової техніки і 6 мотоциклів. "Ситуація залишається складною. Противник буде по максимуму намагатися скористатися погіршенням погодних умов", - додав DeepState.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...