РФ зібрала арсенал і готова атакувати: Відомий таролог назвав найнебезпечніший день цього тижня

Екстрасенс і таролог Роман Шептицький назвав найнебезпечніші дні поточного тижня з 6 до 12 лютого, в які РФ може здійснити масовані ракетні удари. За його словами, росіяни підзібрали арсенал для нових атак, передають Патріоти України.

"Тиждень оборони, рашистські гади будуть активізуватися особливо на тих напрямках, де вже і так на цей час нелегко і непросто - Донецька і Луганська області. Не виключені провокаційні дії на кордоні - Сумська та Харківська області. Тиждень пройде під знаком боротьби і оборони", - спрогнозував екстрасенс, роблячи розклад карт Таро на кожен день тижня.

Найнебезпечнішим днем Шептицький назвав четвер, 9 лютого. При цьому він акцентував увагу на необхідності убезпечити дітей. Таролог закликав не ігнорував сигнали повітряної тривоги.

Також небезпечними з точки зору загрози нових атак РФ екстрасенс виділив 7, 8 і 10 лютого. "Неспокійний тиждень. Будьте готові", - зазначив Шептицький.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Мордор круто збільшив видатки на війну. Це вже 3/5 бюджету

четвер, 30 березень 2023, 1:00

Світові медія сформували новий тренд, - вони пророкують розвал російської економіки. І цього разу - це не занурення у фантазії якихось експертів, а аналіз закритих цифр федерального бюджету Московії. . Bloomberg порахував, що видатки кремля на війну зр...

"Аню" Лорак довели і вона "сама" скасувала взагалі всі концерти в РФ, - Голобуцький

четвер, 30 березень 2023, 0:15

"Бєдная Аня!"...)) Спочатку їй скасували концерти в Ростовє-на-Дону і Краснодарє. Тоді у Воронежі "перенесли" концерт на невідому дату. Тоді "підвісили" питання з вересневими концертами в Москві...", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй ст...