"Рятуйтеся, канібали в ЗСУ": Путінські пропагандисти спробували залякати росіян (відео)

Українці жартують над невдалим репортажем кореспондента ворожого російського видання.

Український оборонець з Нацгвардії з позивним "Гром" виклав у Телеграм відеоролик, в якому російський пропагандист Валентин Трушнін, кореспондент ворожого видання "Ізвєстія" веде дикий репортаж з Новоселівки, передають Патріоти України.

На місці події він знайшов консерви, які за його словами вживають воїни ЗСУ. "Ось таку дічь втирають російські пропагандони", - пише український воїн. Пропагандист читає з етикетки і коментує. "... саме з цієї будівлі - школи, - бійці днр вибили взвод канібалів, каже пропагандист, тримаючи в руках банку тушеного м'яса.

Назву на етикетці "Сепар донецький втомлений" пропагандист прочитав, як "Сєпар данєцкій томльонний".

Відео він закінчив словами, що українських захисників було вбито під час втечі. Тим часом коментатори розвінчують його слова і жартують над невдалим репортажем пропагандиста:


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Пророцтва відомої грузинської провидиці на 2022 рік могли стосуватися Запорізької АЕС

субота, 13 серпень 2022, 18:29

Грузинська провидиця Лела Какулія у травні 2022 року передбачала певні події на території України, наслідки від яких затьмарять чорнобильську катастрофу. Ці слова можуть стосуватися нинішньої ситуації навколо Запорізької АЕС, зазначають Патріоти Україн...

"Сбывается вековая мечта российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости", - історик Климовський

субота, 13 серпень 2022, 18:15

"Сбывается вековая мечта многонационального русского или российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости. Но как иногда бывает, мечта при её исполнении выглядит не столь привлекательно, как в период мечтания. Вопреки утверждению советской...