"Рятуйтеся, канібали в ЗСУ": Путінські пропагандисти спробували залякати росіян (відео)

Українці жартують над невдалим репортажем кореспондента ворожого російського видання.

Український оборонець з Нацгвардії з позивним "Гром" виклав у Телеграм відеоролик, в якому російський пропагандист Валентин Трушнін, кореспондент ворожого видання "Ізвєстія" веде дикий репортаж з Новоселівки, передають Патріоти України.

На місці події він знайшов консерви, які за його словами вживають воїни ЗСУ. "Ось таку дічь втирають російські пропагандони", - пише український воїн. Пропагандист читає з етикетки і коментує. "... саме з цієї будівлі - школи, - бійці днр вибили взвод канібалів, каже пропагандист, тримаючи в руках банку тушеного м'яса.

Назву на етикетці "Сепар донецький втомлений" пропагандист прочитав, як "Сєпар данєцкій томльонний".

Відео він закінчив словами, що українських захисників було вбито під час втечі. Тим часом коментатори розвінчують його слова і жартують над невдалим репортажем пропагандиста:


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Наш народ вміє відстоювати свою точку зору, - шкода тільки, що точка зору формується неправильна", - Олена Кудренко

п’ятниця, 24 березень 2023, 0:33

"Одна з основних думок, які мусили би бути в кожного з нас - "ти повинен бути дуже некомфортним для маніпуляторів". Тоді б ти міг жити інакше, а не нити, що все як завжди в "цій країні", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соц...

"Похоже, казахстанские братушки загнали ещё один нож в спину России", - Борислав Береза

п’ятниця, 24 березень 2023, 0:27

"Казахстан с 1 апреля 2023 года будет блокировать абсолютно весь российский параллельный импорт на территории страны, даже если он будет идти транзитом, — сообщает Eurasianet со ссылкой на высокопоставленного чиновника", - пише політик і громадський ді...