"Рік тому спустили Пригожина з ланцюга": В оточенні Путіна вже розуміють, що війну програно, - Піонтковський

В оточенні Путіна вже розуміють, що війну програно, – Піонтковський

В оточенні російського диктатора Володимира Путіна вже сформувалася певна група людей, які розуміють, що розвʼязану проти України війну програно. Таку думку ефірі телеканалу "Еспресо" висловив політолог та публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

В він наголосив, що перший великий успіх під час контрнаступу Збройних сил України стане тригером незворотних політичних змін всередині Росії.

"Рік тому Путін спустив Пригожина з ланцюга, щоб дискредитувати Шойгу й Герасимова, а зараз Пригожин вже дискредитує саму ідею війни. Цитую його останні заяви: не ми придумали цю "спецоперацію", не ми розв'язали цю бездумну війну. Солдати, які кинуті в цю трагедію, коли вони розплющать очі, вони порвуть усіх, хто це зробив. Звісно, що Пригожин маніпулює, він фронтмен. Якби він був одиначкою, то був би давно ліквідований", – додав Піонтковський.

За словами експерта, в РФ уже є група, яка зрозуміла, що війну програно, і їй треба вирішувати набагато більш важливі задачі. Зокрема, як зберегти свою власність та владу у країні, яка програла війну, у постпутінській Росії.

"І Пригожин своїми зверненнями виконує найважливішу роль для цієї групи. Пригожин готує патріотичне суспільство до прийняття поразки. Він пропонує їм замість перемоги інше задоволення після війни – розправу над зрадниками, розправу над мешканцями Рубльовки. Він аплодував нальотам дронів на Рубльовку. І за Пригожиним стоять дуже серйозні сили, передовсім КДБ, який вирішив, що війна програна. І зараз потрібно займатись тим, що треба зберегти владу й власність після поразки", – вважає Піонтковський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ситуація на південь від Роботиного нестабільна, складна і динамічна. Укріплення по кілька разів переходять із рук в руки – ISW

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) називають ситуацію на південь від Роботиного нестабільною, тактично вона складна і динамічна, оскільки важливі польові укріплення кілька разів переходили з рук в руки. Аналітики зазначають, що російські війська пр...

"Сотрудничество Ирана и России: факты и угрозы", - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 3:25

Специально для сайта Minval.AZ проанализировал сотрудничество Ирана и россии, факты такого взаимодействия и угрозы. Иран и россия десятилетиями поддерживали двусторонние отношения военно-технического характера, разной степени сближения, но именно в 202...