Іван Петровський провів у російському полоні майже три роки. У 2022 році воїн 12-ї бригади Нацгвардії стояв на захисті Маріуполя. Військовий повернувся додому 19 березня 2025 року. Вдома на 30-річного Івана чекала дружина Крістіна, донька та син. У своєму Instagram чоловік поділився світлиною, як змінився за роки полону, передають Патріоти України.
«Різниця між цим фото – 1037 днів та -40 кг», – написав захисник.

Як повідомляє «Укрінформ», Іван Петровський народився у Броварах на Київщині. Його батьки переїхали на Житомирщину, а він у 2015 році пішов на службу в Національну гвардію України, яку проходив у Харкові.

Згодом Іван перейшов служити в Маріуполь. У полон потрапив у травні 2022 року – був в Оленівці, а згодом його перевели у Волгоградську область Росії. Під час перебування в неволі він мав проблеми зі здоров’ям.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...