"Різниця вражаюча. Путін за лічені години збляк і вицвів?" - політтехнолог Голобуцький

"Обидва фото Путіна - сьогоднішні", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"Горішня - о 13.35 з бункера (хоча підписано, нібито це "Ржевський район Тверської області", але знімали явно на тлі звичайного зеленого задника) "звернення до громадян Росії з приводу відкриття меморіалу в Ржеві" на тлі задника з відповідною фоточкою. Нижня - з того ж бункера о 18.00, з відеоконференції щодо відкриття нових медичних центрів Міноборони.

Різниця вражаюча. Путін за лічені години збляк і вицвів? І заодно втратив оті вертикальні складки на обличчі, котрі роблять одну з версій Путіна дуже впізнаваною".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Електробуси замість ракет: На яку продукцію хочуть переорієнтувати "Південмаш"

вівторок, 14 липень 2020, 21:44

В Україні намагаються реалізувати відразу кілька проектів з виробництва електробусів. "Выраженная тенденция последних лет – все больше городов по всему миру принимают программы перехода на новый вид транспорта — электробусы. Такие автобусы на электриче...

Арешт губернатора був великою помилкою: Як Кремль втрачає Далекий Схід

вівторок, 14 липень 2020, 21:00

Після арешту губернатора Хабаровського краю в цьому регіоні спалахнули багатотисячні акції протесту. "За минувшие выходные в Хабаровском крае (РФ) прошли три акции протеста против ареста губернатора Сергея Фургала по обвинению в совершении преступлений...