"Робота ТКГ з початком пандемії перейшла в онлайн-режим. Але у випадку зустрічі радників була обрана форма тет-а-тет", - Роман Безсмертний

Ми поволі вертаємося в корупційну клоаку, яка сидить на трубі від Тюмені до Мадрида. Зараз у цей консорціум збиратимуть учасників.

"Давайте складемо до купи кілька останніх подій. За цей час на енергетичному ринку відбулися декілька речей. До них належать: початок імпорту електроенергії з Білорусі, підняття тарифів на газ, зняття нічного тарифу на електроенергію, заява Зеленського про зниження тарифів", - пише український дипломат Роман Безсмертний у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:

"А тепер давайте додамо до цього зустріч радників глав держав нормандського формату. І у цій царині звернімося до попередніх заяв про те, що ось-ось має відбутися зустріч глав держав нормандського формату, до якої потрібно готуватися. А також тримаймо в голові, що за декілька днів до цього на підсумковій пресконференції Путін сказав, мовляв, ситуація така, що нам слід (тобто Росії) очікувати обрання наступного президента України, бо тут уже каші не звариш.

Тепер проаналізуємо наступне. Вся робота ТКГ з початком пандемії перейшла в онлайн-режим. Але у випадку зустрічі радників чомусь була обрана форма тет-а-тет, яка поділилася на дві частини. Спочатку — вчотирьох, а потім — удвох. З усього цього вискочила дуже цікава річ — брифінг Дмитра Козака. Зверніть увагу на цей брифінг, не стільки на фактаж, скільки на емоцію.

Тепер повернімося до внутрішньополітичної ситуації в Україні. Що означають заяви спочатку про підняття тарифів, а потім про зниження? Це називається «лукашенкізація». Поясню чому. В Білорусі уряд завжди піднімав ціни удвічі-утричі, після чого Лукашенко гримав кулаком, звільняв когось, а потім знижував ціни на 10−15%. Але — не у два-три рази. Так було з тарифами на електроенергію, на газ, на підтримку, на соціальні доплати і т.ін. Усе це — схема Лукашенка.

Тепер питання енергоринку. І я не випадково на початку згадав про імпорт електроенергії з Білорусі, бо у системі енергетичній газ і електроенергія — це єдине ціле. Поясню чому. В Україні є надлишок електроенергії. І для знавців абсолютно незрозуміла відміна нічного тарифу. Якщо порахувати нічний тариф, то ці компанії, що постачають електроенергію, мають доплачувати тим, хто споживає її вночі. Для цього обліку існують двозонні, трьохзонні лічильники, де облік ведеться окремо в нічний, піковий і денний час. І людина в домогосподарстві, якщо вночі миє посуд або пере, або користується якоюсь технікою, то робить добро, бо надлишок електроенергії в Україні в нічний період складає десь 50% від генерації. І тут ні з того, ні з сього — відміна. Я про це заявляю з повною впевненістю, тому що свого часу, будучи заступником голови адміністрації президента по 11 областях були зроблені обрахунки, і виявилося, що там тариф мінусовий, при чому мінусовий так, що компанія має доплачувати тим, хто споживає електроенергію, навіть у обленерго, де немає промислових споживачів.

І ще одна річ. З точки зору економіки людей, які допускають нижчі тарифи у комунальному господарстві, ніж у промисловості, можна назвати не просто нефаховими, це — ідіоти. Бо якщо ви розглянете будь-які кризові ситуації в абсолютній економіці світу, ніколи такого ніхто не допускав ні в кейнсіанській, ні в монетарній економіці.

Всі ці речі пов’язані, бо тут є моменти для інформаційного засмічування мізків, а є сутнісні. В нинішній ситуації зустріч радників глав держав Нормандії ніякого змісту по Донбасу мати не могла. Зустрічі глав не буде, готувати нічого, бо рівень виконання — 0,001, що належать до 2019 року. Це було давно, і вже поросло мохом. Лакмусовим папірцем тут є прізвища військовополонених на обмін. З часів приходу Зеленського, після того, як ми знали Кольченка, Сенцова та інших, ми знали навіть із того боку кандидатів на обмін, тепер якщо попросити — назвіть хоча б одного — ви не назвете.

Тепер, а для чого було зустрічатися і тим більше зустрічатися тет-а-тет? Бо є нова гра на енергоринку. І я просив — тримати у голові інформацію про поставки електроенергії із Білорусі. Бо це — нова модель, за якою стоїть відоме прізвище із ОПЗЖ, а якщо це так, то це без газу бути не може. І сама зустріч, і контекст був уже притрушений новим союзом — Єрмак і ОПЗЖ. І тут зверніть увагу на заяву Лізи Ясько про те, що в результаті союзу Слуг народу і ОПЗЖ вона відсторонена від керівництва делегації в ПАРЄ.

І всі ці речі тепер складаються у пазл. Вони не є такими стратегічними, але є тактичними з точки зору нинішньої ситуації. І під це дуже добре лягає і тема поставок електроенергії з Білорусі, і нова модель поставки газу. Бо ці останні два тижні в соціальних мережах крутилося в різних формах повідомлень теза, що це треба було відключити кран, щоб зрозуміти — і Європа, і Україна опалюються російським газом. Оцю тему перед зустріччю в Берліні постійно крутили.

Зараз ОПУ обрана така тактика — вони не можуть відкрито захищати Дубинського від санкцій США, ламати енергетичний ринок, бо розказують про євроінтеграцію і дотримання енергетичного протоколу, бо це б зруйнувало все. Але вони можуть в соціальні мережі через ботів викидати інформацію (енергоринок зараз обслуговується ботофермами), і тема знову у інформпростір України повертається: все рівно це російський газ, яка різниця з якого боку його отримувати.

Тому ніяких сумнівів, що це питання обговорювалося, немає. І свідченням цього є обличчя заступника голови Адміністрації президента РФ Дмитра Козака, яке аж розпливалося від задоволення, коли він давав брифінг. Це треба було бачити! Його запитують про Донбас, а він аж пливе…

Він просто зрозумів, що прийшла вже коза до воза, і вже її треба годувати. Тут очевидно і зрозуміло, що оце задоволення — це задоволення того, хто відкрив наркотрафік, в даному випадку, маю на увазі газову трубу. Ну а вона є просто скаженою системою корупції будь-якої влади. І треба у цій ситуації розуміти: це не просто нова енергетична модель, економічна модель, причому, і одна, і друга — паразитуючі, це ще й формування гаманця. Гаманця для інформаційних атак, для політичного життя, для нової конфігурації можливо більшості у парламенті, для виборів, якщо це не вдасться і так далі.

Ми поволі вертаємося в корупційну клоаку, яка сидить на трубі від Тюмені до Мадрида. Зараз у цей консорціум збиратимуть учасників. Очевидно, що спроба через Північний потік не вдалась, тому, а чому б не повернутися до цієї труби? Яка різниця?! Адже ласих на дурні незароблені гроші завжди в цій ситуації знайдеш і не тільки, на жаль, в Україні, знайдеш їх скрізь".

Джерело: НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Військові з КНДР вже у Маріуполі і під Харковом, - CNN

п’ятниця, 22 листопад 2024, 21:44

Військові КНДР вже перебувають в окупованому Маріуполі та на захоплених росіянами територіях Харківської області. Про це повідомляє CNN із посиланням на джерело в СБУ, передають Патріоти України. За словами співрозмовника, до Маріуполя прибули "технічн...

Навіть використання ядерної зброї не примусить українців стати рабами недоімперії, - Дмитро Ярош

п’ятниця, 22 листопад 2024, 21:18

"Друзі мої, маю багато запитань щодо крайнього ворожого удару по Дніпру балістичною ракетою середньої дальності. Відповідаю: головне – не панікувати, а далі кожен на своєму місці боротися за Україну", - пише лідер українських добровольців Дмитро Ярош н...