"Родіну люблю, стрєляю харашо": Стало відомо, куди пропав псковський десантник, улюбленець рашистської пропаганди (відео)

Старший сержант 76-ї ДШД (в/ч 07264), який став мемом за фразу "Родіну люблю, стрєляю харашо" ще в серпні невдало "покурив" на Херсонському напрямку біля одного зі складів рашистів. Але про його "подвіг" стало відомо зараз з новин регіонального пабліку.

Тобто Хаймарсу всеодно наскільки "харашо" ти стріляєш, головне, щоб стояв поближче до складу..., - іронізує СтратКом.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сплив заповіт Пригожина: кому завіщена імперія пекельного кухаря Путіна

неділя, 1 жовтень 2023, 0:55

У мережі спливла копія заповіту ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина. Як повідомляє "ВЧК-ОГПУ", його текст підтверджує інформацію джерел проекту. . Відомо, що у Пригожина було троє дітей – син Павло (18.06.1998 року народження), дочки Поліна (1992 ро...

І ти, Бруте? Путіна знову принизив "союзник", - політолог

неділя, 1 жовтень 2023, 0:30

"Президент Казахстану Токаєв заявив, що його країна буде дотримуватися санкційного режиму у відношенні до Росії. Більше того, Токаєв каже, що Казахстан не буде використаний для того, щоби у якийсь спосіб Росія могла обійти антиросійські санкції", - пиш...