
Російські телеграм-канали запустили чергові фейки. Вони запустили відео, в якому натякають на те, що підірвуть Запорізьку АЕС. Мета цього - залякати українців. Про це повідомили в Центрі протидії дезінформації, передають Патріоти України.
“Роспропагандисти ширять провокативне відео, де натякають на підрив Запорізької АЕС. У відеоролику рашисти показали вибух на Кримському мосту, підрив “Північного потоку 2”, а також підрив Каховської ГЕС. Таким маніпулятивним методом ворог натякає, що все це справа рук України і намагається зняти з себе відповідальність за скоєне. Закінчується відео фотографією ЗАЕС і датою 03.07.2023, що свідчить про можливий теракт на ядерному об'єкті”, - наголосили в ЦПД.
Там також підкреслили, що таким чином рашисти намагаються залякати українців та створюють для себе інфоалібі у випадку реалізації хворої фантазії Путіна.
Ефективні далекобійні удари Сил оборони України по об’єктах в Росії почали суттєво змінювати ситуацію не лише на полі бою і на території країни-агресорки, але й у суто дипломатичному полі. Усі люблять підтримувати сильних – цим пояснюється зміна в рито...
На старовинних картах можна побачити драконів та морських чудовиськ. Всупереч поширеному міфу, ці зображення були не просто символами небезпеки, передають Патріоти України з посиланням на IFLScience. . У художній літературі нерідко можна зустріти згад...