"Росгвардія - х**рдія. Машини у нас покрали у людей": Житель Бєлгорода пожалівся на мародерство російської армії (аудіо)

Житель Бєлгорода розповів про мародерство російських військових в області. За його словами, бійці «Ахмату» вже «всю Козинку (село - ред.) винесли». Про це йдеться у перехопленні ГУР МО, передають Патріоти України.

Розвідка перехопила розмову цивільного росіянина щодо факту пограбувань армії РФ. «Та пішли вони, там всю Козинку вже винесли, ваші ці, як вони? Росгвардія – х**рдія. Машини у нас покрали у людей, усі гаражі, все розкрито, підвали, все...», – каже росіянин.

За словами цивільного, «усі гаражі розбиті», і цьому є фотопідтвердження. Він дорікає співрозмовнику, що той не бачив усе на власні очі, тож немає чого розповідати байки. «Там все розбито, я все знаю, мені все скинули. Ну так я тебе питаю за гаражі, а ти кажеш, значить ти не був там біля гаражів, біля гаражів значить ти не був, гаражі розбиті всі», – наголосив мешканець Бєлгорода.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Кастинг на героїв роману

четвер, 18 липень 2024, 18:52

Як усе насправді було. Чи задумувались ви будь-коли, друзі, як художні твори населяються героями, а відповідні події опиняються в певних реаліях, насамперед, у наших сучасних містах та селах. Адже кожен новий роман, повість, це завжди ціла окрема цивіл...

Дарували книги селами Поділля

четвер, 18 липень 2024, 18:35

Гуманітарний десант на Вінниччині. Цю історію про подорожі мого бірюзового покрою роману «Монастирська праля» я мав би розповісти вже давно, але все якось не складалося, не виходило, аж від квітневих днів, від часу, коли ще ми всі готувалися до цьогорі...