
Житель Бєлгорода розповів про мародерство російських військових в області. За його словами, бійці «Ахмату» вже «всю Козинку (село - ред.) винесли». Про це йдеться у перехопленні ГУР МО, передають Патріоти України.
Розвідка перехопила розмову цивільного росіянина щодо факту пограбувань армії РФ. «Та пішли вони, там всю Козинку вже винесли, ваші ці, як вони? Росгвардія – х**рдія. Машини у нас покрали у людей, усі гаражі, все розкрито, підвали, все...», – каже росіянин.
За словами цивільного, «усі гаражі розбиті», і цьому є фотопідтвердження. Він дорікає співрозмовнику, що той не бачив усе на власні очі, тож немає чого розповідати байки. «Там все розбито, я все знаю, мені все скинули. Ну так я тебе питаю за гаражі, а ти кажеш, значить ти не був там біля гаражів, біля гаражів значить ти не був, гаражі розбиті всі», – наголосив мешканець Бєлгорода.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...