Росія більше не матиме перемог в Україні, - Wall Street Journal

2024 рік американські авторитетне американське видання називає переломний у війні в Європі

Видання The Wall Street Journal у новому матеріалі, присвяченому російсько-українській війні, вважає, що Росії не вдасться досягти значних перемог на фронті. І це не дивлячись на те, що зараз, як вважає автор статті, РФ має низку переваг у військовій, економічній та політичній сферах.

Але і Україна з союзниками стоять перед непростими рішеннями. Якщо правильного вибору не буде зроблено, перспективи успіху для самої України також виглядатимуть примарно. Під правильним вибором мається на увазі насамперед перехід до оборони, щоб не дати Росії можливостей надалі виснажувати Україну.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Міст Путіна під загрозою: У Керчі пролунали потужні вибухи

вівторок, 5 березень 2024, 2:06

Напередодні церемонії перепризначення кремлівського диктатора на посаду, що запланована на 17 березня, Путін особливо чуттєвий до дошкульних ударів по своєму престижу. У ніч на 5 березня в районі Керчі пролунали вибухи. Рух Керченським мостом перекрито...

Керівний склад Енергоатому їде у Відень. Що не так із представництвом? - експерт

понеділок, 4 березень 2024, 23:34

"Представництво України в Раді керуючих МАГАТЕ - справа серйозна. Однак українські "атомні" чиновники підійшли до неї за звичним туристичним принципом", - пише експертка у галузі атомної енергетики Ольга Кошарна на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук",...