Росія боїться не НАТО, а Україну: Норвезький генерал навів неспростовний доказ

Російські сили, дислоковані в Арктиці поблизу Норвегії, зменшили свою присутність на 20%, ніж це було до вторгнення в Україну. Про це заявив керівник міноборони Норвегії генерал Ейрік Крістофферсен, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

Норвегія є частиною НАТО і має спільний кордон з Росією в Арктиці. Північна країна межує з Кольським півостровом, де зосереджено більшість російської ядерної зброї, а також її Північний флот, який керує російськими атомними підводними човнами.

Виступаючи після зустрічі начальників оборонних відомств країн НАТО в Осло, генерал Крістофферсен заявив, що російський диктатор Володимир Путін «дуже добре знає», що НАТО не є загрозою для Росії. «Якби він вірив, що ми загрожуємо Росії, він не міг би направити свої війська в Україну, щоб вести там війну», – сказав Крістофферсен.

Голова військового комітету НАТО, адмірал Роб Бауер додав, що така модель поведінки Росії також стосується того, як вона поводилася з сусідньою Фінляндією після її вступу в НАТО у квітні. Фінляндія та Росія мають спільний кордон протяжністю 1300 км, а російських військ уздовж цієї зони, як і з Норвегією, менше, ніж до війни.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У ГУР Міноборони прокоментували випробування РФ ракети з ядерним двигуном "Буревісник"

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:55

У Росії, ймовірно, готуються до випробувань ракети з ядерним двигуном "Буревісник", про що, зокрема повідомили у The New York Times. У ГУР вважають, що це може бути черговою демонстрацією, яка орієнтована на російську цільову аудиторію. Про це в інтерв...

Теж втомилися: Британія поступово втрачає бажання підтримувати Україну, – The Guardian

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:43

Оскільки війні в Україні не видно кінця, політики та громадськість на Заході починають поступово втрачати бажання підтримувати українців чимось більше, ніж синьо-жовтими прапорами на вулицях європейських міст. Про це пише політичний оглядач британськог...