
Росія, імовірно, готується до нового наступу. Першою ознакою є підвищення активності інформаційних атак. Про це написав секретар РНБО Олексій Данілов у колонці для "Української правди", передають Патріоти України.
Данілов зауважив, що росіяни продовжують мріяти про захоплення Києва. Але наразі, за його словами, для росіян завдання максимум – здійснення прориву на оперативних напрямках: південь, повна окупація українських Донецької і Луганської областей, переривання ланцюжків постачання зброї. Чого, до слова, у них все ще не вдається.
"І, звичайно, Київ залишається головною мрією путінських фантазій. росія готується до наступу, першою ознакою якого згідно зі сталою тактикою, є реалізація активних інформаційних заходів", - йдеться в його колонці.
Секретар РНБО пояснив також, що перед бойовими діями, в хід йдуть інформаційні атаки: "Перед тим, як починають стріляти танки, в хід йдуть отруйні інформаційні гази, які складаються з брехні, маніпуляцій, фейків і дезінформації, активізації агентів інформаційного фронту".
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...