
Російська окупаційна армія може планувати великомасштабний наступ в Україні вже цього літа. Метою Москви може бути повне захоплення Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Про це повідомляє Financial Times з посиланням на українських силовиків, передають Патріоти України.
Автор видання наголошують, що Кремль не відкидає і ще одну спробу захоплення Харкова чи навіть Києва. Адже, за оцінками американської розвідки, кінцева мета диктатора РФ Володимира Путіна залишається незмінною - захоплення країни та підпорядкування народу.
Це пояснює, чому Росія продовжує свої наступальні операції на сході України на кількох напрямках. Зокрема, навколо Авдіївки та в напрямку Лиману на Донеччині, а також біля Куп’янська Харківської області.
Автори статті пишуть, що протягом останніх місяців Росія отримала підтримку завдяки постачанню артилерійських снарядів і ракет із Північної Кореї, а також збільшення виробництва зброї та боєприпасів. Зазначається, що це поставило окупантів у кращу позицію, ніж вони були після послаблення в битві за Бахмут 2023-го.
У матеріалі також йдеться про те, що Україна після невдалого літнього контрнаступу змінює тактику і переходить до "активної оборони". За словами неназваного західного чиновника, ця стратегія передбачає не тільки утримання оборонних ліній, але пошук слабких місць у супротивника в поєднанні з дальніми повітряними ударами. Саме це й дозволить ЗСУ наростити свою силу цього року і підготуватися до 2025-го, коли контрнаступ матиме більше шансів.
Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...