З'явилась інформація, що Росія нібито дотисла офіційний Тегеран, щоби той надав Кремлю балістичні ракети Fateh-110 та "Зульфікар". Пізніше повідомлялось, що "Зульфікарів" на 700 кілометрів Росія не отримає, лише Fateh-110, але на 300 кілометрів. Проте США будуть докладати усіх зусиль, щоб цієї угоди не сталося. І в цьому Сполученим Штатам допомагає Ізраїль. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.
За його словами, напередодні "Інститут вивчення війни" опублікував інформацію про резолюцію Радбезу ООН від 2015 року, відповідно до якої Іран не може не приймати, не передавати дрони та ракети з дальністю пуску понад 300 кілометрів і більше. Якщо Іран чи інша країна порушать цю резолюцію, на них будуть накладені жорсткі санкції. "До речі, Росія сама й голосувала за цю резолюцію у Радбезі ООН", – підкреслив військовий експерт.
Він зауважив, що Іран вже порушив її, коли надав дрони, які летять на відстань понад 300 кілометрів, Росії. "За інформацію ізраїльського видання, зараз в Ірані розмірковують, як зменшити дальність цієї ракети, щоб вона була менш як 300 кілометрів", – зазначив Жданов.
На його думку, Україна має підтримку США, і Вашингтон ймовірно буде тиснути на Іран, щоб він не передав Росії ці ракети. "Росіяни самі собі підклали свиню, коли у 2015 році проголосували за цю резолюцію. Тоді вони, мабуть, не розраховували на те, що їм доведеться просити в Ірану оперативно-тактичну ракетну зброю", – наголосив Жданов.
Росія, попри повідомлення про намір здійснити "навчально-бойовий" запуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 "Ярс", так і не змогла реалізувати його. Про це повідомляють в Defense Express, передають Патріоти України. "Попри наміри здійснити зап...
Який замок, чи фортеця України не може похвалитись більш шаленим минулим? За це стратегічне укріплення на високому скелястому урвищі над Збручем боролися українські, монгольські, литовські, польські, угорські турецькі та татарські можновладці та армії