
Російські окупанти стягнули рідкісні системи озброєння в Авдіївку. Йдеться про касетні боєприпаси із системою самонаведення Мотив, а також інші зразки сучасної зброї. Про це заявив головний редактор Defense Express Олег Катков, передають Патріоти України.
Він також уточнив, що Росія підтягнула вкрай рідкісні для себе системи Торнадо-С і Смерч, яких немає у великій кількості на озброєнні РФ. «Росіяни використовують на Авдіївському напрямку дуже дефіцитні для себе боєприпаси. І це свідчить про те, що ворог залучив значні ресурси на штурм Авдіївки», — заявив Катков.
"Їхня суть полягає в тому, що коли снаряд розкривається, то скидає певну кількість елементів на парашутах. Вони мають інфрачервоні датчики сенсора цілі. Їх використання носить більш епізодичний характер. І це свідчить про те, що ворог залучив значні ресурси на штурм Авдіївки", – резюмував він.
Експерт додав, що Україна використовує багато подібних сучасних систем озброєння. Приміром, снаряди Bonus і SMART, які поставляються для ЗСУ з кількох європейських країн.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...