
Російські окупанти стягнули рідкісні системи озброєння в Авдіївку. Йдеться про касетні боєприпаси із системою самонаведення Мотив, а також інші зразки сучасної зброї. Про це заявив головний редактор Defense Express Олег Катков, передають Патріоти України.
Він також уточнив, що Росія підтягнула вкрай рідкісні для себе системи Торнадо-С і Смерч, яких немає у великій кількості на озброєнні РФ. «Росіяни використовують на Авдіївському напрямку дуже дефіцитні для себе боєприпаси. І це свідчить про те, що ворог залучив значні ресурси на штурм Авдіївки», — заявив Катков.
"Їхня суть полягає в тому, що коли снаряд розкривається, то скидає певну кількість елементів на парашутах. Вони мають інфрачервоні датчики сенсора цілі. Їх використання носить більш епізодичний характер. І це свідчить про те, що ворог залучив значні ресурси на штурм Авдіївки", – резюмував він.
Експерт додав, що Україна використовує багато подібних сучасних систем озброєння. Приміром, снаряди Bonus і SMART, які поставляються для ЗСУ з кількох європейських країн.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...