
Російські окупанти стягнули рідкісні системи озброєння в Авдіївку. Йдеться про касетні боєприпаси із системою самонаведення Мотив, а також інші зразки сучасної зброї. Про це заявив головний редактор Defense Express Олег Катков, передають Патріоти України.
Він також уточнив, що Росія підтягнула вкрай рідкісні для себе системи Торнадо-С і Смерч, яких немає у великій кількості на озброєнні РФ. «Росіяни використовують на Авдіївському напрямку дуже дефіцитні для себе боєприпаси. І це свідчить про те, що ворог залучив значні ресурси на штурм Авдіївки», — заявив Катков.
"Їхня суть полягає в тому, що коли снаряд розкривається, то скидає певну кількість елементів на парашутах. Вони мають інфрачервоні датчики сенсора цілі. Їх використання носить більш епізодичний характер. І це свідчить про те, що ворог залучив значні ресурси на штурм Авдіївки", – резюмував він.
Експерт додав, що Україна використовує багато подібних сучасних систем озброєння. Приміром, снаряди Bonus і SMART, які поставляються для ЗСУ з кількох європейських країн.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...