
Російські окупанти стягнули рідкісні системи озброєння в Авдіївку. Йдеться про касетні боєприпаси із системою самонаведення Мотив, а також інші зразки сучасної зброї. Про це заявив головний редактор Defense Express Олег Катков, передають Патріоти України.
Він також уточнив, що Росія підтягнула вкрай рідкісні для себе системи Торнадо-С і Смерч, яких немає у великій кількості на озброєнні РФ. «Росіяни використовують на Авдіївському напрямку дуже дефіцитні для себе боєприпаси. І це свідчить про те, що ворог залучив значні ресурси на штурм Авдіївки», — заявив Катков.
"Їхня суть полягає в тому, що коли снаряд розкривається, то скидає певну кількість елементів на парашутах. Вони мають інфрачервоні датчики сенсора цілі. Їх використання носить більш епізодичний характер. І це свідчить про те, що ворог залучив значні ресурси на штурм Авдіївки", – резюмував він.
Експерт додав, що Україна використовує багато подібних сучасних систем озброєння. Приміром, снаряди Bonus і SMART, які поставляються для ЗСУ з кількох європейських країн.
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...