"Росія з останніх нафтових сил бреше про пандемію", - українська письменниця

Навіть якщо коронавірус викосить пів-Росії, нам усе одно "до останнього патрона" вкидатимуть фейки на тему, як добре проти вірусу помагає поліцейський режим.

Оксана Забужко. Фото: соцмережі.

"З чумних хронік: панство кохане, не забуваймо, що мити треба не тільки руки, а й вуха - від російської "фабрики брехні", котра в цій епідемії має свої завдання", - пише українська письменниця Оксана Забужко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"В Італії вже більше вмерло, ніж в Китаї!" - збуджено сповістила нам сьогодні по телефону старенька родичка.

- А звідки ти знаєш, скільки вмерло в Китаї? - спитала я. - З китайських офіційних джерел?

- Тьху, - схаменулась тітонька. - Оце я дурна, вже й забула, як в СССР статистику ліпили...

Угу, саме так це й працює, і стаття в Financial Times сумлінно фіксує "антиєвропейські" інформстратегії Росії в коронавірусній пандемії, лиш політкоректно не вказує їхньої причини. Отож нагадаю від себе, що Росія зараз за всяку ціну, з останніх нафтових сил, буде ширити на всі боки образ світу, де найкраще з пандемією нібито дає собі раду РФ, і взагалі авторитарні режими - краще од країн "Золотого мільярда" (звідси й вкид, ніби "Китай упорався, бо там порядок"!), і на те є проста й очевидна причина: в Росії на 22 квітня заплановано референдум з нової конституції (леґітимізація авторитаризму), а на 9 травня - грандіозне "шоу побєдобєсія" на Красній площі, яке має стати остаточним тріумфом режиму. Тобто, планам Кремля на цю весну карантин із забороною масових зібрань категорично протипоказаний!

У Москві вже сповістили, що інші дати, крім 22 квітня, "не розглядаються", а в Санкт-Петербурзі міська влада заявила про 9 травня: "что бы там ни было, в любом варианте, праздник состоится"! Отож можете не сумніватися: навіть якщо коронавірус викосить пів-Росії, нам усе одно "до останнього патрона" вкидатимуть фейки на тему, як добре проти вірусу помагає поліцейський режим, і як чудово працює охорона здоров'я в Росії, і як погано - в нас і в Європі (не здивуюсь, коли у Гундяєва заявлять, що коронавірус - це кара Божа, яка оминає тільки прихожан МП, було б найлогічніше!.

Відповідно, будь-яка інформація з коронавірусних фронтів має насамперед перевірятися нами на зуб саме за цим критерієм: чи не закладена в ній, за сімома шарами капусти й повними жменями фаршу (якого так легко напхати, коли й справді ж ніхто нічого не знає!), ота головна "гранулка яду", на яку зараз працює ціла російська "фабрика божевілля": до 22.04 й 9.05 в Росії - вірус стой, раз-два!

Як тільки відчуваєте натяк на щось подібне - випльовуйте не розжовуючи. І це - одне з небагатьох правил карантину (нарівні з миттям рук), у яких наразі можна бути впевненими на 100%".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Американські аналітики ISW підрахували, скільки може тривати український Контрнаступ

вівторок, 6 червень 2023, 15:05

Успішна контрнаступальна операція може тривати дні, тижні і навіть місяці, перш ніж її результати стануть повністю зрозумілими. Про це пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни у звіті ISW. "ISW відзначає зростання бойової активності на ...

Легіон "Свобода Росії" показав ліквідацію полковника Стесєва, котрий керував обороною міста та оперативним угрупованням урядових військ "Белгород" (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:52

Зазначимо, досвідчений головоріз та каратель Стесєв вбивав мирних жителів у Чечні, Югославії, Абхазії та на території України. Як писали ПУ, Андрія Стесєва ліквідували у ніч із 4 на 5 червня в одному з прикордонних населених пунктів Білгородщині У при...