
"Неофіційний спікер неофіційного керівника рф патрушева повідомив, що росія відкриє другий — гібридний — фронт восени, але тільки після виборів в Сполучених Штатах, причому він буде направлений проти країн Балтії, й Заходові, мовляв, тоді вже стане не до України", - пише економіст Олександр Кірш на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Після виборів в США" — означає, що патрушев впевнений в перемозі Трампа, бо інакше навіщо чекати?
Ну а адресований цей меседж (що був переданий, зрозуміло, за сприяння професора Солов’я), в першу чергу, безумовно, Польщі: не турбуйтесь, до вас ми не збираємось, а підемо північніше. (Так колись гітлер намагався переконати поляків, що його цікавить лише Англія.) Тож не переймайтеся, захищайте своїх фермерів, ми атакуватимемо все одно не вас, ви нам не цікаві.
Тобто мордор вже не просто відверто загрожує боягузливому Заходові, він ним ще й свідомо маніпулює".
Літній великий наступ росіян знову наростив оберти. За тиждень відбулось понад 1670 боєзіткнень. Найбільш спекотними напрямками були Покровський та Гуляйпільський, а також до них доєднався ще й Лиманський. Однак саме тут росіяни несуть рекордні втрати ...
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...