Росіян не буде: ЗМІ дізналися, коли й де зустрінуться Віткофф із Зеленським

вівторок, 18 листопад 2025, 14:52

Спецпосланник президента США Дональда Трампа Стів Віткофф 19 листопада прилетить у Туреччину, де зустрінеться із президентом України Володимиром Зеленським. Про це в соцмережі Х 18 листопада інформував кореспондент Reuters у Росії та СНД Гай Фолконбрідж із посиланням на турецькі джерела, передають Патріоти України.

Сьогодні Зеленський повідомляв, що на завтра заплановано зустрічі в Туреччині, на яких обговорюватимуть активізацію переговорів щодо закінчення війни країни-агресора Росії проти України й запропонують напрацьовані рішення.

Прессекретар нелегітимного президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков зазначив, що представників Росії 18 листопада в Туреччині не буде, пише російське пропагандистське агентство ТАСС. "Поки таких конкретних планів немає, – сказав Пєсков.

За його словами, Путін відкритий для розмови з Віткоффом і представниками турецької сторони в разі, якщо вони захочуть поінформувати Москву про результати переговорів із Зеленським, наголосило ТАСС.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сім ризиків і п’ять завдань для Кабміну Корецького, - Богдан Данилишин

вівторок, 21 липень 2026, 21:02

Кабмін Сергія Корецького отримує економіку з майже нульовим зростанням, інвестиційним голодом і дедалі дорожчою макрофінансовою стабільністю. Його головне завдання — перевести країну від компенсації воєнних втрат до нарощування виробничої спроможності.

НАТО визнає: Закупівлі не встигають за війною. Що це змінює для України

вівторок, 21 липень 2026, 20:20

Напередодні саміту НАТО в Анкарі заступник командувача Об'єднаного повітряного командування Альянсу генерал-лейтенант Гійом Тома визнав те, про що в кулуарах говорять давно: повітряна загроза еволюціонує швидше, ніж структури, процеси й закупівельні ци...