
На Донбасі росіянам незабаром доведеться попрощатися зі Сватовим і Кремінною.
Ворог це розуміє, тому готується до наступної оборони в Старобільську на Луганщині, заявив 8 грудня голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі Національного марафону.
"У рашистів великі втрати серед особового складу. Їхня медицина не може подужати таку велику кількість поранених. З лікарень виписують цивільних, а лікарів переводять у госпіталі й перевозять ближче до фронту. Орки втрачають більшість бійців через те, що їх не встигають довезти до лікарень в Луганську, адже ближні медзаклади рашисти розмародерили й там лікувати нема на чому", – ідеться у повідомленні.
Водночас зберігається важка ситуація в Білогорівці, окупанти продовжують там атакувати.
Напередодні командир роти ТрО розповів, що на Сватівському напрямку триває просування вперед та формування вигідних позицій ЗСУ.
28 червня за новим календарним стилем (11 липня - за старим) - день пам'яті ікони Божої Матері "Троєручиця". У народі день отримав назву Кропив'яне заговіння. 28 червня за старим календарним стилем - день пам'яті пророка Амоса, святителя Михаїла, митро...
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...