Росіяни би ридали: Як бійці ЗСУ розправляються з алкоголем на фронті (відео)

Попри «сухий закон» для українських військовослужбовців на фронті, іноді все ж знаходяться хитруни, які намагаються його обійти. Водночас провернути подібне надзвичайно складно, оскільки пильні командири дуже уважно стежать, щоб Сили оборони не перетворювалися на «другу армію світу». А якщо до їхніх рук подібна контрабанда все ж потрапляє, то розправляються вони з нею просто на місці. Про це, зокрема, свідчить відео, оприлюднене офіцером ЗСУ Анатолієм Штефаном, передають Патріоти України.

На ньому видно, як український військовий розбиває об бордюр близько десятка «чекушок» горілки, після чого береться за 0,5 коньяку.

Водночас дисциплінарні наслідки для самих порушників залишилися за кадром. Коли і де саме було знято дане відео, не уточнюється.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ви не повинні бути на пункті управління": Муженко розповів, що Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:43

Колишній головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко повідомив, що президент України Володимир Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. В інтерв'ю Муженко розповів, як після повномасштабного вторгнення пр...

Ізраїль за рік до нападу знав про плани ХАМАСу: Чому розвідка проігнорувала важливий секретний документ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:15

Як свідчать документи, електронні листи та інтерв'ю, ізраїльські чиновники отримали план бойових дій ХАМАСу для теракту 7 жовтня більш ніж за рік до того, як він стався. Але ізраїльські військові і представники розвідки відкинули цей план як бажаний, в...