Російська окупаційна армія використовує танки Т-90 першої серії випуску - виготовлені ще в 1992 році.Про це повідомив військовий оглядач українського гурту «Інформаційний опір» Олександр Коваленко, звернувши увагу на фото транспортування цієї бойової машини, зазначають Патріоти України.
«Це говорить про те, що зі зберігання почали знімати техніку, яку через давність зберігання найважче відновлювати. А ще модернізувати до модифікації Т-90М "Прорив", - зазначив він.
За словами експерта, після того, як у РФ закінчаться в центрах зберігання і ці танки, держава-агресор буде здатна виробляти лише 5-6 танків на місяць.
"Прекрасна" перспектива для війни в довгу", - іронічно зауважив Олександр Коваленко.
Літній великий наступ росіян знову наростив оберти. За тиждень відбулось понад 1670 боєзіткнень. Найбільш спекотними напрямками були Покровський та Гуляйпільський, а також до них доєднався ще й Лиманський. Однак саме тут росіяни несуть рекордні втрати ...
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...