Російська окупаційна армія використовує танки Т-90 першої серії випуску - виготовлені ще в 1992 році.Про це повідомив військовий оглядач українського гурту «Інформаційний опір» Олександр Коваленко, звернувши увагу на фото транспортування цієї бойової машини, зазначають Патріоти України.
«Це говорить про те, що зі зберігання почали знімати техніку, яку через давність зберігання найважче відновлювати. А ще модернізувати до модифікації Т-90М "Прорив", - зазначив він.
За словами експерта, після того, як у РФ закінчаться в центрах зберігання і ці танки, держава-агресор буде здатна виробляти лише 5-6 танків на місяць.
"Прекрасна" перспектива для війни в довгу", - іронічно зауважив Олександр Коваленко.
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...
З Криму виїжджають російські співробітники ФСБ, МВС та представники Чорноморського флоту. Про це в ефірі 24 Каналу розповів генерал армії, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Генерал пояснив, що Україна цілеспрямовано "перерізає ...