Російська окупаційна армія використовує танки Т-90 першої серії випуску - виготовлені ще в 1992 році.Про це повідомив військовий оглядач українського гурту «Інформаційний опір» Олександр Коваленко, звернувши увагу на фото транспортування цієї бойової машини, зазначають Патріоти України.
«Це говорить про те, що зі зберігання почали знімати техніку, яку через давність зберігання найважче відновлювати. А ще модернізувати до модифікації Т-90М "Прорив", - зазначив він.
За словами експерта, після того, як у РФ закінчаться в центрах зберігання і ці танки, держава-агресор буде здатна виробляти лише 5-6 танків на місяць.
"Прекрасна" перспектива для війни в довгу", - іронічно зауважив Олександр Коваленко.
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...
23 червня за новим календарним стилем (6 липня - за старим) згадують мученицю Агрипину Римську. У народі день прозвали Аграфена Купальниця. 23 червня за старим календарним стилем - день пам'яті священномученика Тимофія, єпископа Прусського . *** ....