
На кордоні з Харківською областю сконцентровано близько 40 тисяч угруповань росіян, при цьому у штурмі брало участь лише 4-5 тисяч із них. Про це в ефірі Апостроф TV заявив Олексій Гетьман, майор запасу НГУ, передають Патріоти України.
За його словами, це означає, що було залучено лише близько 10% сил, які є у ворога. "Вказані 4-5 тис. були використані для створення плацдармів на північному сході області. Далі вони будуть використовувати ці плацдарми для зміцнення та забезпечення проходу більших сил. Також плацдарми можуть бути використані для спроб тиску вже на сам Харків", - наголосив Олексій. Гетьман.
При цьому він припустив, що можливо зазначені 4-5 тис. так і залишаться утримувати позиції, а решта сил із зазначеного 40-тисячного угрупування може бути перекинута у бік Сумської області. "У росіян є можливість коштом залізничної логістики тут вздовж кордону швидко перекидати великі групи військ. Відповідно, росіяни зараз мають кілька опцій, включаючи й те, що вони будуть використовувати зазначені плацдарми та угруповання своїх сил на кордоні з Україною, щоб відволікати Сили оборони України з інших напрямків", - резюмував майор запасу НГУ.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...