Росіяни на Харківщині залучили лише 10% сил, - майор запасу НГУ Гетьман

На кордоні з Харківською областю сконцентровано близько 40 тисяч угруповань росіян, при цьому у штурмі брало участь лише 4-5 тисяч із них. Про це в ефірі Апостроф TV заявив Олексій Гетьман, майор запасу НГУ, передають Патріоти України.

За його словами, це означає, що було залучено лише близько 10% сил, які є у ворога. "Вказані 4-5 тис. були використані для створення плацдармів на північному сході області. Далі вони будуть використовувати ці плацдарми для зміцнення та забезпечення проходу більших сил. Також плацдарми можуть бути використані для спроб тиску вже на сам Харків", - наголосив Олексій. Гетьман.

При цьому він припустив, що можливо зазначені 4-5 тис. так і залишаться утримувати позиції, а решта сил із зазначеного 40-тисячного угрупування може бути перекинута у бік Сумської області. "У росіян є можливість коштом залізничної логістики тут вздовж кордону швидко перекидати великі групи військ. Відповідно, росіяни зараз мають кілька опцій, включаючи й те, що вони будуть використовувати зазначені плацдарми та угруповання своїх сил на кордоні з Україною, щоб відволікати Сили оборони України з інших напрямків", - резюмував майор запасу НГУ.

Джерело: Апостроф
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німці покажуть ЗРК, який міг би замінити Stinger і "Стрілу", – ЗМІ

субота, 15 червень 2024, 17:00

Німецька оборонна компанія FFG спільно із норвезькою корпорацією Kongsberg, що випускає комплекси NASAMS, планує показати свій зенітно-ракетний комплекс на базі бронемашини ACSV G5. Презентація відбудеться під час Eurosatory 2024. Про це пише Defence E...

The New York Times показала повний текст мирної угоди з РФ 2022 року, що не відбулася

субота, 15 червень 2024, 16:00

Видання The New York Times показало проєкт нереалізованого українсько-російського договору, який могли підписати у квітні 2022 року. Як пише видання, документи були складені за підсумками переговорів, які відбувалися протягом кількох тижнів після почат...