Росіяни освоїли нову тактику інформаційної війни, - Bloomberg

Росіяни вигадують все більш витончені способи поширення дезінформації. За підтримки російського уряду дедалі частіше проводяться операції, в рамках яких дезінформацію поширюють від імені відомих міжнародних ЗМІ. Про це пише Bloomberg, передають Патріоти України.

У звіті про маніпуляції з інформацією за кордоном, опублікованому службою зовнішніх дій ЄС, описані кілька епізодів, коли росіяни повністю "злизали" стиль іноземних ЗМІ (наприклад, Al Jazeera і Euronews) і поширили від їхнього імені фейки. Об'єктами наслідування ставали друковані ЗМІ та телеканали. Поширюючи дезінформацію від їхнього імені росіяни надавали цьому контенту легітимності.

У дослідженні згадуються чотири випадки, коли підроблені ЗМІ використовувалися для нападок на Україну і президента Володимира Зеленського. Наприклад, так поширювалися відео, де стверджувалося, що українські футбольні вболівальники нібито були затримані в Досі, Катар через "нацистську поведінку" під час чемпіонату світу з футболу. Інше аналогічне відео повідомляло, що німецький аукціонний дім збирається знищити російські витвори мистецтва. Цей контент згодом був швидко підхоплений російськими пропагандистами і поширений каналами, пов'язаними з російськими державними ЗМІ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Техніка старша за Путіна: Росія знімає зі зберігання танки Т-54 (фото)

середа, 22 березень 2023, 14:00

Аналітики Conflict Intelligence Team (CIT) з'ясували, що з резервної бази на Далекому Сході почали вивозити радянські танки сімейства Т-54/55. У розпорядженні команди CIT виявилися фотографії ешелону, що перевозить згадану вище військову техніку з Дале...

"Особливо смішно читати, що жінки облаштуються і вивезуть чоловіків": Українка - про досвід життя за кордоном

середа, 22 березень 2023, 12:53

"Знаєте, останнім часом дуже дратують панічні настрої та істерики щодо того, що Україну покинуть найкращі й вже не повернуться. ЗМІ та соцмережі сповнюють соцопитування та графіки, що показують, скільки населення виїхало та скільки збирається повернути...