Полковник запасу ЗСУ, пілот-інструктор Роман Світан в інтерв'ю розповів, що мало не половина російських окупантів на лівому березі Дніпра виявилась не готова відходити після підриву Каховської ГЕС, передають Патріоти України.
«Вибух Каховської ГЕС все-таки був не зовсім планований. Тобто, вони підривали, розуміючи, що ми найближчим часом можемо її відбити або якось нейтралізувати цей вибух. Тому підірвали. А мало не половина російської армії була не готова відходити. Тобто половина пішла, важка техніка пішла, а от підрозділи росіян на лівому березі (особливо на першій, другій лінії) ще не були готові. Деякі навіть і не знали», — розповів Світан.
Полковник запасу ЗСУ пояснив, що відхід росіян перед підривом ГЕС відбувався за певним планом. «Спочатку більш-менш елітні частини з хорошою технікою відходили. А тих, які простіше, мали б відводити в останній момент. Вийшло так, як вийшло. Вони підривали ГЕС, прекрасно розуміючи, що потоплять частину своїх військ разом із технікою. Про російське „м'ясо“ росіяни ніколи не дбали, у них „бабы еще нарожают“, там більше 100 мільйонів осіб, тому це для них витратний матеріал», — сказав він.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...