Росіяни показали виробнитво "Шахедів": Злий Одесит розповів, про що свідчать кадри

Росіяни показали "масове" виробництво "Шахедів". Проте не слід піддаватися паніці, а тверезо оцінити те, що ми побачили. Про це пише військово-політичний оглядач Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.

"Я спеціально розбив відео на скрині, щоб кожен міг порахувати скільки, він побачив дронов-камікадзе. Крім того, уважно розглянути той факт, що на відео не вся продукція готова, а відображено один із етапів збирання. При цьому дуже дивно, як на мене, знаходження дронів різного ступеня готовності не тільки в одному приміщенні, а й в тому самому ряду", – каже він.

Крім того, цікавим є і маркування на фюзеляжах Shahed-136. Слід звернути увагу і на фото складального цеху, в якому розміщується сотня фюзеляжів, робочий простір дозволяє одночасно збирати до півсотні дронів.

"Ці відео та фото дають уявлення про кількість, але не відповідають на основне питання – темпи збирання готової продукції, що залежить від постачання іноземних запчастин? Скільки Росія може собі дозволити за місяць не зробити фюзеляжів, а зібрати повноцінних дронів-камікадзе? Адже якби її виробництво задовольняло її потреби щомісячного терору України, то навіщо тоді Іл-76 ВПС Ірану продовжують літати до Москви?", – резюмував Коваленко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Повінь на Росії - це не чорний лебідь, а чорний півень. Невдовзі іншу частину РФ чекає ще один півень – але вже червоний, - Андрій Бондар

неділя, 21 квітень 2024, 0:30

"Повінь на Росії – це, звісно ж, не "чорний лебідь", а "чорний півень". Перепрошую за несвідомий каламбур. Різниця між лебедем і півнем очевидна для кожного орнітолога-любителя", - пише український письменник Андрій Бондар на своїй сторінці у соцмережі...