Росіяни привезли на свої позиції манекенів, але "геніальна ідея" чомусь не спрацювала

Росіяни вдаються до нової тактики на війні. Щоб дезорієнтувати наших засників, вони привезли на свої позиції манекенів, які своєю черго, мають створювати імітацію самих окупантів. Про мету так званого "ноу-хау" розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко, передають Патріоти України.

Він зазначає, що головна мета окупантів - створити маневр для відволікання. "Ймовірно, це намагання створити картинку, що ворог перебуває на певній ділянці, а насправді просувається на іншій. Це єдина мета. А щодо муляжів, то це спроба зменшити український боєкомплект, щоб ЗСУ використовували проти манекенів дрони", – розповів Олександр Мусієнко.

Проте, як зазвичай буває в росіян, ідея не спрацювала. "Напевно, у російському штабі думали, що це спрацює і хтось в таке повірить, а тоді група противника обійде позиції та виконає інше завдання", - додав Мусієнко.

Джерело: 24 канал
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ліха бєда начало": Чорноморський флот почав тікати до Каспійського моря, – Коваленко

понеділок, 27 травень 2024, 17:48

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що єдиним варіантом для росіян врятувати свої кораблі — вивести їх у Каспійське море. Однак їхня присутність значно збільшить ударний потенціал РФ у регіоні. . Росія перемістила ще недобудован...

У селі грандіозний ювілей — 200-ліття церкви!

понеділок, 27 травень 2024, 17:40

Сокровенне. Найбільше всі ми разом узяті, українська держава в цілому, завинили перед нашими славними жіночками колгоспницями, котрі все своє нужденне життя гнули спину в буряківничих ланках. На наших джуринських, у тому числі, подільських ланах і крут...