"Росіяни саме на це сподівались завжди. Що у них виходить перейти червону лінію, і без проблем - а ми її не перейдемо", - Олена Кудренко

"У одного з блогерів в чарт-рулетці почула таку розмову між українцем і росіянином: "Вот сєйчас война прішла в Бєлгородскую область. Чєм же украінєц отлічаєтся от русского окупанта?". Це питає росіянин. Маніпулятивне питання від "нє такого" русского", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Маніпуляція в тому, що він наче й визнає, що його армія - окупанти. Він її такою називає. Але давить на наше почуття гідності та на нашу совість. "Чєм же вы тогда отлічаєтєсь?"

Їм "можна", бо їх можна зрозуміти - вони ж окупанти. Нам не можна, бо ми пропагуємо демократичність, ми не маємо бути такими самими, - дискутують вони.
Вони саме на це сподівались завжди. Що у них виходить перейти червону лінію, і без проблем - а ми її не перейдемо. Ось в чому справа.
Як би ви відповіли цьому маніпулятору, доречі? Бо на мій погляд, "нє такой русскій" мав би мовчати і не задавати нам ніяких питань. Бо глибина усвідомлення того, що твоя країна наробила - вона тут не проглядається. До того ж коли вони звертаються до нас щодо цієї війни - то вони намагаються самоствердитися за наш рахунок.
Мені здається, що росіянин, який говорить про війну з будь-ким іншої національності - він не отримує морального задоволення (слово не підходить, можливо морального задовільнення якихось власних думок), як після розмови саме з українцем. Це як сказати самому собі: так, ми терористи і окупанти. Але ж українці нам щось відповідають, вони з нами дискутують, вони нам щось пояснюють. Якщо вони з нами спілкуються, то скоріше за все ми не так вже їм і нашкодили?".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ситуація на південь від Роботиного нестабільна, складна і динамічна. Укріплення по кілька разів переходять із рук в руки – ISW

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) називають ситуацію на південь від Роботиного нестабільною, тактично вона складна і динамічна, оскільки важливі польові укріплення кілька разів переходили з рук в руки. Аналітики зазначають, що російські війська пр...

"Сотрудничество Ирана и России: факты и угрозы", - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 3:25

Специально для сайта Minval.AZ проанализировал сотрудничество Ирана и россии, факты такого взаимодействия и угрозы. Иран и россия десятилетиями поддерживали двусторонние отношения военно-технического характера, разной степени сближения, но именно в 202...