Росіяни стягують танки в напрямку Вугледара: Заступник мера Маріуполя звернув увагу на незвичну деталь

Останнім часом російські окупаційні війська стягують великі резерви в напрямку Вугледара Донецької області. Ворог перекидає техніку як з РФ, так і з тимчасово окупованих територій Запорізької чи Херсонської областей. Про це розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. За його словами, сьогодні в Маріуполі знову бачили колону з російською технікою, передають Патріоти України.

"Ворог переміщує військову техніку полями, і це досить незвично. Такі дії ми пов'язуємо з тим, що в такий спосіб окупанти перекидають техніку, яка була на ремонті у Новоазовському районі, там вистачає ремонтних баз. Сьогодні у Маріуполі бачили чергову колону з танками та БМП, яка через центр міста проїхала на тягачах", – додав він.

Андрющенко зауважив, що складається враження, ніби росіяни стягують сили в район Марʼїнки – Вугледара, аби створити там ще одну точку для наступу і поновлення бойових дій. Крім того, окупанти зупинили будівництво залізниці біля селища Гранітне, яке знаходиться неподалік Вугледара.

"Враховуючи, що таких активних бойових дій, як біля Авдіївки, наразі немає на Вугледарі, але бачивши активну підготовку з боку загарбників, цілком можна очікувати, що найближчим часом ми знову почуємо про Вугледар, з точки зору наступу росіян", – констатував радник мера Маріуполя.

Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Рішення російського командування спровокувало полювання на власні мобільні вогневі групи: чому істерять Z-воєнкори й де зараз найгарячіше - Злий Одесит

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:28

У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...

В Керчі після нічної атаки спалахнула пожежа на суднобудівному заводі "Залив", де окупанти виготовляють та ремонтують військові кораблі

п’ятниця, 26 червень 2026, 12:40

У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...