Росіяни створюють клони українських медіа: під ударом опинилися найвідоміші та найпопулярніші

Росіяни створюють клони українських медіа. Такі псевдо-медіа рясніють заголовками на кшталт: "Україна продає дітей на нелегальних ринках" і "ухилянти ховаються у вишах". Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки на своєму Telegram-каналі Spravdi, передають Патріоти України.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки фіксує чергову атаку ворога на популярні ресурси України – вони копіюють зовнішній вигляд оригінальної сторінки і просувають прокремлівські наративи

Для клонування і розповсюдження своєї брехні, російські фейкороби обрали "УНІАН", "Економічну правду" та UNN – Українські національні новини.

  • Некоректна адреса "УНІАН": unian.org
  • Правильна адреса: unian.ua
  • Фейкова адреса "Економічної правди": spletnik-naroda.com
  • Коректна адреса: epravda.com.ua
  • Вигадана адреса UNN: golos-naroda-ua.com
  • Справжня адреса: unn.com.ua

"Закликаємо читачів бути уважними, завжди перевіряти коректність адреси цих сайтів і критично ставитися до отриманої інформації", - наголошує Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Формування стратегічних та оперативних резервів противника... - Машовець

четвер, 7 грудень 2023, 8:05

1. Формування стратегічних та оперативних резервів противника станом на ранок 2.12.2023-го р. . Джерело

Шторм V... - Злий Одесит

четвер, 7 грудень 2023, 7:15

Джерело