У тимчасово окупованому Маріуполі російська так звана влада створила дві нові військові бази - ворог нарощує свою військову присутність у місті. Про це повідомляє представник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
Так, протягом березня та квітня у Маріуполі з’явилось дві нові військові бази:
За словами посадовця, найбільший інтерес має друга база, оскільки її організація - результат необхідності розширення вже наявної бази неподалік. "Загалом тенденція посилення військово перебування в Маріуполя почалась на початку року, і ми можемо констатувати, що це не випадковість, а послідовне перетворення Маріуполя в головний та повноцінний логістично-військовий плацдарм не лише для вантажів, але техніки та живої сили", - заявив Андрющенко.
Він також додав, що найближчим часом очікується повноцінне залучення до військових цілей залізничних станцій "Маріуполь-сортувальна", "Маріуполь-головний", "Маріуполь-порт", а також використання потужностей самого порту Маріуполя.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...