У тимчасово окупованому Маріуполі російська так звана влада створила дві нові військові бази - ворог нарощує свою військову присутність у місті. Про це повідомляє представник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
Так, протягом березня та квітня у Маріуполі з’явилось дві нові військові бази:
За словами посадовця, найбільший інтерес має друга база, оскільки її організація - результат необхідності розширення вже наявної бази неподалік. "Загалом тенденція посилення військово перебування в Маріуполя почалась на початку року, і ми можемо констатувати, що це не випадковість, а послідовне перетворення Маріуполя в головний та повноцінний логістично-військовий плацдарм не лише для вантажів, але техніки та живої сили", - заявив Андрющенко.
Він також додав, що найближчим часом очікується повноцінне залучення до військових цілей залізничних станцій "Маріуполь-сортувальна", "Маріуполь-головний", "Маріуполь-порт", а також використання потужностей самого порту Маріуполя.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...