У тимчасово окупованому Маріуполі російська так звана влада створила дві нові військові бази - ворог нарощує свою військову присутність у місті. Про це повідомляє представник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
Так, протягом березня та квітня у Маріуполі з’явилось дві нові військові бази:
За словами посадовця, найбільший інтерес має друга база, оскільки її організація - результат необхідності розширення вже наявної бази неподалік. "Загалом тенденція посилення військово перебування в Маріуполя почалась на початку року, і ми можемо констатувати, що це не випадковість, а послідовне перетворення Маріуполя в головний та повноцінний логістично-військовий плацдарм не лише для вантажів, але техніки та живої сили", - заявив Андрющенко.
Він також додав, що найближчим часом очікується повноцінне залучення до військових цілей залізничних станцій "Маріуполь-сортувальна", "Маріуполь-головний", "Маріуполь-порт", а також використання потужностей самого порту Маріуполя.
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...