У тимчасово окупованому Маріуполі російська так звана влада створила дві нові військові бази - ворог нарощує свою військову присутність у місті. Про це повідомляє представник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
Так, протягом березня та квітня у Маріуполі з’явилось дві нові військові бази:
За словами посадовця, найбільший інтерес має друга база, оскільки її організація - результат необхідності розширення вже наявної бази неподалік. "Загалом тенденція посилення військово перебування в Маріуполя почалась на початку року, і ми можемо констатувати, що це не випадковість, а послідовне перетворення Маріуполя в головний та повноцінний логістично-військовий плацдарм не лише для вантажів, але техніки та живої сили", - заявив Андрющенко.
Він також додав, що найближчим часом очікується повноцінне залучення до військових цілей залізничних станцій "Маріуполь-сортувальна", "Маріуполь-головний", "Маріуполь-порт", а також використання потужностей самого порту Маріуполя.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...