У тимчасово окупованому Маріуполі російська так звана влада створила дві нові військові бази - ворог нарощує свою військову присутність у місті. Про це повідомляє представник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
Так, протягом березня та квітня у Маріуполі з’явилось дві нові військові бази:
За словами посадовця, найбільший інтерес має друга база, оскільки її організація - результат необхідності розширення вже наявної бази неподалік. "Загалом тенденція посилення військово перебування в Маріуполя почалась на початку року, і ми можемо констатувати, що це не випадковість, а послідовне перетворення Маріуполя в головний та повноцінний логістично-військовий плацдарм не лише для вантажів, але техніки та живої сили", - заявив Андрющенко.
Він також додав, що найближчим часом очікується повноцінне залучення до військових цілей залізничних станцій "Маріуполь-сортувальна", "Маріуполь-головний", "Маріуполь-порт", а також використання потужностей самого порту Маріуполя.
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...