
Російські війська використовують газ по всій лінії фронту, намагаючись змусити українців покинути свої позиції. Україна і США заявляють, що Росія застосовує заборонений токсичний газ у боях. Про це пише The Wall Street Journal, передають Патріоти України.
За словами офіційних осіб у Києві та Вашингтоні, російські війська використовують газ по всій лінії фронту, намагаючись змусити українців покинути свої позиції. У статті йдеться, що минулого місяця українські солдати зачаїлися в прифронтовому бліндажі й перебували в облозі російських безпілотників, які закидали їх гранатами.
Спочатку вони відчули полегшення, коли бомби приземлилися і не вибухнули. Однак потім повітря наповнилося сильним запахом хлору: вони пропускали отруйний газ.
На початку травня США оголосили про введення санкцій проти російських компаній і державних органів, що беруть участь у створенні та постачанні використовуваної на фронті хімічної зброї, особливо виділивши хлорпікрин.
Цей хімічний агент, який іноді використовують у пестицидах, було поставлено на озброєння під час Першої світової війни, його заборонено до застосування в бою Конвенцією про заборону хімічної зброї, яку РФ також підписала.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...