Росіяни вже навряд чи зможуть відтіснити ЗСУ з лівого берега Дніпра, - естонська розвідка

Глава розвідки Естонії Антс Ківісельг вважає, що російським окупантам не вдасться витіснити за Дніпро бійців Сил оборони України, які закріпилися на лівому березі Херсонщини. Про це він сказав ERR у п’ятницю, 24 листопада, передають Патріоти України.

Ківісельг повторив дві основні цілі України під час операції: взяти під контроль лівобережжя та відтіснити російські підрозділи на південь, захистивши жителів правого берега від регулярних обстрілів. Він зауважив, що ЗСУ змогли утримати відвойовані території, особливо на східному березі Дніпра.

«На цю мить я не бачу і не вірю, що армії Російської Федерації вдасться відкинути українські частини за річку. І якщо це станеться, то це обов’язково буде рішення самих українців», — сказав естонський розвідник.

Оцінюючи загальну картину на полі бою, він заявив, що, на його думку, наступ росіян «починає демонструвати ознаки послаблення» через погіршення погоди й найближчими тижнями навряд чи буде досягнуто оперативного прориву.

«Якщо мобільність буде обмежена, бронетехніка загальмована, а окопи заповнюватимуться водою, те, що почне вимальовуватися, буде більше схоже на битву волі. І немає жодних сумнівів, що Україна матиме набагато більше бажання виграти цю битву, оскільки вона захищає свою власну країну», — додав Ківісельг.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Корейський сценарій" для України - це що?": Тактика західних партнерів України – не давати росіянам по пиці, а легенько стукати по ній долонею, - Олещук

понеділок, 20 травень 2024, 16:56

"Останнім часом в американських ЗМІ почали з'являтися дивні публікації з тим, що вони називають обговоренням "Корейського сценарію" для України. Що характерно, автори цих публікацій, судячи з усього, або самі взагалі не розуміють, що таке цей "Корейськ...

Змінитися, аби перемогти

понеділок, 20 травень 2024, 16:07

Війна – це мистецтво так використати сприятливі умови, щоб здобути найбільшої сили і впливу, виходячи з ситуації (Сунь Цзи). Часто доводиться чути: «Війна – це математика». . Особи, здебільшого далекі від воєнної теорії (а тим більше від практики)...