
Україні, ймовірно, доведеться повернутися до обговорення питання про обмеження у сфері мобільного зв'язку. Так вважає фахівець із систем зв'язку та РЕБ Сергій "Флеш" Бескрестнов, передають Патріоти України.
За його словами, не йдеться про відключення зв'язку як такого, але водночас обмеження можуть торкнутися "правил надання послуг". "Такі ж заходи вводить РФ. Уже приблизно місяць усім SIM-карткам інших країн під час реєстрації в Росії не надають послуги передавання даних, а тільки дзвінки на 24 години", - заявив Бескрестнов у Telegram.
Експерт також додав, що в РФ обговорюють питання про введення такого самого правила, але вже для SIM-карт, які перебували поза мережею понад 72 години. Це свідчить про те, що окупанти бояться повторення операції "Павутина". Тоді, як зазначив "Флеш", безпілотники СБУ атакували військові об'єкти, керуючись через LTE.
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...
28 червня за новим календарним стилем (11 липня - за старим) - день пам'яті ікони Божої Матері "Троєручиця". У народі день отримав назву Кропив'яне заговіння. 28 червня за старим календарним стилем - день пам'яті пророка Амоса, святителя Михаїла, митро...