
Російські окупаційні війська увійшли до міста Селидове Донецької області, яке українські захисники успішно обороняли з літа. Про це стверджує військовий аналітик німецького видання Bild Юліан Рьопке, передають Патріоти України.
Він зазначив, що 15-та бригада Нацгвардії України "Кара-Даг" успішно відбивала російські атаки протягом кількох останніх тижнів. Наполеглива оборона українців змусила росіян почати спроби обійти Селидове з півночі та півдня.
Однак росіяни продовжували спроби пройти через район вугільної шахти на північний схід від міста. За даними Рьопке, 21 жовтня окупантам вдалося захопити шахту і, можливо, зайти в приватний сектор на сході Селидового.
"Триває просування російської армії вторгнення в східну частину Селидового. "Кара-Даг" вбиває багатьох, але ще більше [російських солдатів] рухаються до центральної частини міста, в той час як інші продовжують виконувати обхідний маневр, щоб оточити його. Та ж російська тактика, яка спрацювала з більш ніж десятьма іншими містами", - написав Рьопке.

Він також публікує кадри, де російські прапори вже піднімають над висотними житловими будівлями в центрі Селидового. "Або це піар-хід російських безпілотників і/або проросійськи налаштованих місцевих жителів, або... самі знаєте що", - зазначив аналітик.
Сьогодні 23 червня. . Триває 1581 доба героїчної оборони України від повномасштабної навали російських окупантів. СОУ контратакували на Лиманськом напрямку, та стримують російські штурми і стабілізують ситуацію на ключових ділянках. . Противник продовж...
Останнім часом багато обговорень та запитань лунає щодо Лиману. Зокрема, йдеться про фіксації уражень в східній частині міста, що логічно виводить на висновки, що кацапи туди просочуються. . Підвищена активність на місто триває протягом певного часу, а...