"Росіяни завжди вміли виглядати недолуго. А це черговий приклад", - блогерка із Харкова

"Найдурніший шеврон на найдурнішій армії. Навіть якщо ти з "вагнера". Тобі заплатили, і ти йдеш воювати проти того, у кого тепер до тебе є особисті рахунки. У тебе "нічєго лічного", а у українця тепер ціла купа "лічного", за яке він тебе буде рвати, як ганчірку", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Когось ти виштовхнув з рідного Маріуполя. Хтось не може потрапити в рідний Донецьк. Комусь ти зруйнував будинок. Хтось ледве врятував батьків та дітей від твого снаряду. Комусь взагалі не байдуже, і йому не треба платити як тобі, придурку. Він вмотивований сам по собі, - а ти ніхто і ніщо, поки не заплатять.
Шеврон людини зі слабким місцем. Шеврон урки, який вже цією смішною наліпкою показує свою вразливість. Росіяни завжди вміли виглядати недолуго. А це черговий приклад".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Спочатку Київ за 3 дні, тепер Бахмут до березня": Провал мобілізації може зірвати наступ РФ, - експерт

понеділок, 6 лютий 2023, 14:25

У країни-агресорки Росії зараз немає достатньо ресурсів для проведення нового масштабного наступу на Україну. Тому окупанти намагаються активізувати наступальні дії поки що на одному напрямку - на Донецькому плацдармі, передають Патріоти України. У РФ ...

Бомби над "миролюбною" Росією: На підступах до Москви добряче прилетіло

понеділок, 6 лютий 2023, 11:26

Поки підступи до Кремля поспіхом облаштовують залишковими "Панцирями" та С-400, провинціям "істінноправославной" україножерській недоімперії тільки на божу милість замість ППО і залишається сподіватись. З‘явилось відео вибуху невідомого БПЛА біля Кал...