Каховську ГЕС міг зруйнувати підрив окупантами підводного проходу, який міг бути найбільш вразливим місцем, що знаходиться глибоко всередині дамби, інформують Патріоти України.
Як повідомляє The New York Times, саме підрив підводного проходу в машинний зал є ймовірною причиною аварії Каховської ГЕС. Як йдеться в матеріалі, інженери з України та США підтверджують, що глибоко всередині дамби була "ахіллесова п'ята".
Як йдеться в матеріалі, дамбу побудували за радянських часів, тому Москва мала кожну сторінку інженерних креслень і знала, де знаходиться найбільш вразлива частина.
Американські інженери дійшли висновку, що з огляду на супутникові та сейсмічні дані про вибухи в цьому районі, найбільш ймовірною причиною обвалення став заряд вибухівки, розміщений в коридорі для обслуговування або тунелі, який проходить крізь бетонне серце конструкції.
"Якщо ваша мета - знищити саму дамбу, знадобиться потужний вибух. Прохід є ідеальним місцем для розміщення цього вибухового заряду", - заявив інженер-геотехнік Майкл Вест, директор компанії Wiss, Janney, Elstner.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...