
Член делегації Міністерства закордонних справ РФ заразився холерою під час саміту G20 в Індії, з якою росіяни на чолі із Сергієм Лавровим повернулися 11 вересня. Про це повідомляє Baza, передають Патріоти України.
Після приїзду пасажири здали аналізи, і в одного з них виявили холеру. За інформацією джерела, заражений дипломат знаходився не на тому самому борту, що Лавров і офіційний представник відомства Марія Захарова. Однак не можна виключати, що вони контактували із хворим під час саміту.
Зараз Лавров перебуває у Нью-Йорку на Генасамблеї ООН. Не можна також виключати і те, що "дипломат" країни-окупанта завіз заразу і в Америку. Очікується, що у США Лавров проведе близько 20 двосторонніх зустрічей, зокрема з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем. Якщо, звичайно, той зважиться на контакт із можливим джерелом холери.
На питання Baza про можливе контактування Лаврова з хворим на холеру, в МЗС РФ порекомендували звертатися до медзакладів та уповноважених органів влади.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...