Російські полковники в Сирії зменшують собі посади до лейтенантських, щоб не їхати на власну погибель в Україну, - ГУР

Рівень боєздатності російської армії низький, а всі заяви про "другу армію світу" лише "картинна демонстрація". Про це окупанти говорять між собою у перехопленні ГУР.

Крім того, російські полковники в Сирії "зменшили" собі звання, щоб не їхати в Україну.

"Я так і знав, що буде, коли почнеться щось серйозне, і ми ось ця картинно-демонстративна у нас армія, звалиться як картковий будиночок, - говорить один з окупантів.

Він також не приховує, що частина російських полковників "сидять" в Сирії з лейтенантськими званнями, щоб не їхати в Україну.

"Сирія зараз - цвинтар генералів. Там полковники на лейтенантських посадах", - вказує він, додаючи, що почалася війна і "ніхто не знає, що робити".Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хороші новини від Тарнавського: Україна кинула у прорив лінії Вербове-Новопрокопівка стратегічні резерви - Світан (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 7:18

Основні резерви української армії чекали моменту, поки залучені до перацій на фронті війська відкриють "двері" для просування на Запоріжжя. 28 вересня Інститут вивчення війни (ISW) повідомив, що ЗСУ вдалося здійснити прорив на лінії Работино-Вербове. З...

Де на фронті може з’явитися ПВК "Вагнер"

п’ятниця, 29 вересень 2023, 7:07

Один підрозділ, навіть найкраще підготовлений у окупаційному контингенті, не зможе нічого зробити із наступом Сил оборони України. Інформація про появу підрозділів ПВК "Вагнер" у Херсонській області мають під собою реальне підґрунтя. Окупанти перекинул...