
Нападники на підмосковний "Крокус Сіті Холл" стріляли по людях із нових штатних автоматів Збройних сил РФ. Про це йдеться у матеріалі видання "Важные истории"
"Автомат АК-74, з якого нападники розстрілювали людей у «Крокусі» під Москвою, експортувався майже у всі частини світу і навіть вироблявся за франшизою у Пакистані", – зазначає видання.
Однак, автомати АК-12 встигли отримати лише російські спецпідрозділи та найманці деяких російських так званих приватних військових компаній (ПВК).
"У кожного військовослужбовця є зброя, яка записана у його військовому квитку, і цю зброю він не чіпає. Швидше за все, як тільки він її отримує, він повертає на склад чи кладе кудись під замок. А при першій нагоді він добуває собі трофейну зброю, знімає її з убитого співслужбовця або ж з убитого військовослужбовця ЗСУ – і воює із ним", – пояснили розслідувачі.
Вони додали, що таку зброю військовослужбовець армії РФ може "дістати" декілька – а потім якісь із них "просто продати" комусь на окупованих українських територіях або ж людям, які «спеціально на замовлення зброяра з даркнету приїжджають, щоб купити цю зброю».
"У випадку з терористами опитані нами торгівці, експерти, військові та найманці схилялися до того, що, швидше за все, по-перше, АК-12 бойовики взяли випадково. Це те, що було зараз в асортименті. І дістали вони їх, швидше за все, як кажуть, "з-під поли", – йдеться у матеріалі.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...