"Російський чиновник визначає параметри місцевих виборів в Україні, бо йому щось там не подобається", - політтехнолог Голобуцький

До ВР це зауваження піде як затверджене і підписане Єрмаком – главою ОП, а фактично позазаконним "ніким" для Конституції України.

"Заступник керівника адміністрації ПРЕЗИДЕНТА РОСІЇ Дмитро Козак під час пресконференції за результатами зустрічі політичних радників "нормандської четвірки" в Берліні (це та, на яку літав Єрмак) заявив, що під час переговорів в Берліні УКРАЇНСЬКА СТОРОНА ПОГОДИЛАСЬ ПЕРЕГЛЯНУТИ постанову про призначення МІСЦЕВИЗ ВИБОРІВ в Україні", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"ВР має найближчим часом розглянути питання коригування вже прийнятої постанови: «Домовилися про те, що найближчим часом Рада розгляне проект постанови, що коректує ту постанову, яку було ухвалене 15 липня».

--
Ще раз: РОСІЙСЬКИЙ ЧИНОВНИК визначає параметри місцевих виборів в Україні, бо йому щось там не подобається, «не відповідає Мінським домовленостям».
Тобто, до ВР це піде як затверджене і підписане Єрмаком – главою ОП, а фактично позазаконним "ніким" для Конституції України.

Гадаю, завтра ж буде ще одне подання на відкриття провадження проти Єрмака – знов за ст 111 і 114 ККУ, зрада і шпигунство. А заодно ст.110 – зазіхання на територіальний суверенітет – бо це не суверенітет, коли виборі влади визначає ворожа держава.

І цим разом, оскільки справа стосується базових інститутів державності, провадження має бути відкрито і проти Зеленського як президента. Когось же Єрмак в Берліні представляв, хтось же йому якісь папірці на це свинство підписував, печатки ставив".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Діджитал-детокс

четвер, 23 травень 2024, 22:05

Зі зростанням ролі соціальних мереж та інтернет-технологій у нашому повсякденному житті з часом виникло поняття діджитал-детоксу, яке має на увазі свідому відмову від гаджетів. Насамперед подібний аскетизм спрямований на покращення психологічного та ем...

"Він є Іудою по відношенню до ЄС": Юрай Цинтула пояснив, чому стріляв в Роберта Фіцо та згадав Україну

четвер, 23 травень 2024, 22:01

Відмова прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо постачати зброю Україні була однією з головних причин замаху на його життя. Як пише Politico, про це йдеться в ухвалі суду про досудове ув’язнення словацького активіста Юрая Цинтули, який стріляв у Фіцо,...