"Російський чиновник визначає параметри місцевих виборів в Україні, бо йому щось там не подобається", - політтехнолог Голобуцький

До ВР це зауваження піде як затверджене і підписане Єрмаком – главою ОП, а фактично позазаконним "ніким" для Конституції України.

"Заступник керівника адміністрації ПРЕЗИДЕНТА РОСІЇ Дмитро Козак під час пресконференції за результатами зустрічі політичних радників "нормандської четвірки" в Берліні (це та, на яку літав Єрмак) заявив, що під час переговорів в Берліні УКРАЇНСЬКА СТОРОНА ПОГОДИЛАСЬ ПЕРЕГЛЯНУТИ постанову про призначення МІСЦЕВИЗ ВИБОРІВ в Україні", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"ВР має найближчим часом розглянути питання коригування вже прийнятої постанови: «Домовилися про те, що найближчим часом Рада розгляне проект постанови, що коректує ту постанову, яку було ухвалене 15 липня».

--
Ще раз: РОСІЙСЬКИЙ ЧИНОВНИК визначає параметри місцевих виборів в Україні, бо йому щось там не подобається, «не відповідає Мінським домовленостям».
Тобто, до ВР це піде як затверджене і підписане Єрмаком – главою ОП, а фактично позазаконним "ніким" для Конституції України.

Гадаю, завтра ж буде ще одне подання на відкриття провадження проти Єрмака – знов за ст 111 і 114 ККУ, зрада і шпигунство. А заодно ст.110 – зазіхання на територіальний суверенітет – бо це не суверенітет, коли виборі влади визначає ворожа держава.

І цим разом, оскільки справа стосується базових інститутів державності, провадження має бути відкрито і проти Зеленського як президента. Когось же Єрмак в Берліні представляв, хтось же йому якісь папірці на це свинство підписував, печатки ставив".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Противник не сумел достигнуть каких-либо значительных успехов на основных операционных направлениях", - Машовець

субота, 28 травень 2022, 7:33

Противник продолжает оперативно-тактическую наступательную операцию в Донецко-Луганской операционной зоне с целью окружения и разгрома группировки Сил обороны Украины, действующей в районе Северодонецк, Лисичанск. На протяжении текущих суток, ударные г...

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...