"Російський чиновник визначає параметри місцевих виборів в Україні, бо йому щось там не подобається", - політтехнолог Голобуцький

До ВР це зауваження піде як затверджене і підписане Єрмаком – главою ОП, а фактично позазаконним "ніким" для Конституції України.

"Заступник керівника адміністрації ПРЕЗИДЕНТА РОСІЇ Дмитро Козак під час пресконференції за результатами зустрічі політичних радників "нормандської четвірки" в Берліні (це та, на яку літав Єрмак) заявив, що під час переговорів в Берліні УКРАЇНСЬКА СТОРОНА ПОГОДИЛАСЬ ПЕРЕГЛЯНУТИ постанову про призначення МІСЦЕВИЗ ВИБОРІВ в Україні", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"ВР має найближчим часом розглянути питання коригування вже прийнятої постанови: «Домовилися про те, що найближчим часом Рада розгляне проект постанови, що коректує ту постанову, яку було ухвалене 15 липня».

--
Ще раз: РОСІЙСЬКИЙ ЧИНОВНИК визначає параметри місцевих виборів в Україні, бо йому щось там не подобається, «не відповідає Мінським домовленостям».
Тобто, до ВР це піде як затверджене і підписане Єрмаком – главою ОП, а фактично позазаконним "ніким" для Конституції України.

Гадаю, завтра ж буде ще одне подання на відкриття провадження проти Єрмака – знов за ст 111 і 114 ККУ, зрада і шпигунство. А заодно ст.110 – зазіхання на територіальний суверенітет – бо це не суверенітет, коли виборі влади визначає ворожа держава.

І цим разом, оскільки справа стосується базових інститутів державності, провадження має бути відкрито і проти Зеленського як президента. Когось же Єрмак в Берліні представляв, хтось же йому якісь папірці на це свинство підписував, печатки ставив".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Український піснеспів "Христос воскрес" Пономарьова не тільки вийшов у ТОП українських соцмереж, а і увірвався у російські тренди (відео)

четвер, 6 травень 2021, 7:30

Виконали піснеспів 12 українських солістів. Український піснеспів авторства українського співака та композитора Олександра Пономарьова "Христос воскрес" всього за добу набрав понад 1 млн переглядів в YouTube та зайняв першу сходинку в українських тренд...

Розмова на різних рівнях: Чим запам'ятався візит Зеленського до Варшави

четвер, 6 травень 2021, 7:10

Цьогорічне святкування річниці Конституції Речі Посполитої 3 травня 1791 року відбулося з незвичним, особливо як на часи пандемії, розмахом. Традиційні урочистості переросли в масштабний дипломатичний захід, участь у якому взяли президенти п'яти східно...