
"Російські ресурси розганяють після самознищення їхньої станції "Луна-25" цікаву позицію "інженера і автора наукових відкриттів" якогось Єґора Прохорчука: мовляв, "Луна-25" тому розбилась, що немає зараз Бєрії, котрий би змусив науковців і інженерів працювати за безкоштовно! Хоча це спрацює, тільки коли все суспільство працюватиме за безкоштовно", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Где тот Берия (как символ организатора атомного проекта), который доведет дело до конца? Где те инженеры и ученые, которые согласятся работать по очень странному контракту, суть которого можно выразить простой формулой: любые миллиарды для дела, а для себя только по необходимости. Но такой контракт возможен только тогда, когда по такому принципу будут жить все. Возможно ли такое сейчас у нас?".

Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...