"​Російський паспорт вважався елітним надбанням серед малоросів. Знаю не одну родину, чиї діти поїхали за "кращою долею" не до Європи, а саме до Москви", - Олена Кудренко

"Російський паспорт вважався якимось елітним надбанням серед малоросів. Знаю не одну родину, чиї дорослі діти поїхали за "кращою долею" не до Європи чи хоча б до нашої столиці, а саме до Москви", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Тут вкотре цікавлюся, як це одна Москва може вважатися прикладом ситого життя на цілій Росії, в усіх її куточках - але наших малоросів це питання ніколи не турбувало. Їх діти приїздили на "тачках" з "маасковскімі номєрамі", чи бєлгородськими на крайній випадок, і вважали себе чистокровними великоросами на бідній окраїні. Приїхали, провідали та з презирством поїхали назад до Москви.
Згадую також минулих керівників однієї з фірм, де я колись працювала, які сина віддали до Пітера, в кадетський корпус. З характерним малороським "шо" їздили до нього на Росію та дуже пишалися новим пітерським майбутнім своєї дитини.
Яка, може бути, сьогодні мобілізована. І хто ж знав, як воно обернеться - що сьогодні самі росіяни будуть штурмувати не дуже розвинені країни та шукати можливість прикинутися таджиком чи узбеком. Головне, щоб не стати смертником від мобілізації. Бо той факт, що найкрутіша бойова армія Європи не буде обирати - ти був за війну, чи сидів тихо на кухні - вже очевидний всім російським утікачам. Покладемо в чернозем і тих, і інших.
Але ж як прорахувалися наші малороси - це ж верх далекоглядності. А ті, які в Криму спалили свій український паспорт і взяли російський - напевно зараз непритомніють від щастя".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вагнер" вигриз ще шмат міста-героя: Американські аналітики вичислили, скільки території Бахмута наразі контролюють росіяни

середа, 29 березень 2023, 7:15

Бойовики приватної військової компанії "Вагнер" просунулися ще на 5% території Бахмута на фронті на Донеччині. Росіяни вже займають близько 65% міста, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW). . "Вагнерівці", ймовірно, захопили промисловий комплекс АЗ...

Мелітополь розбудила серія потужних вибухів у різних частинах окупованого міста

середа, 29 березень 2023, 6:57

У середу, 29 березня, на світанку в окупованому Мелітополі Запорізької області прогриміли потужні вибухи. Про це повідомив мер міста Іван Федоров. «Одразу декілька вибухів чути у всіх районах міста», - зазначив він. . За словами Федорова, серед окупан...