"​Російський паспорт вважався елітним надбанням серед малоросів. Знаю не одну родину, чиї діти поїхали за "кращою долею" не до Європи, а саме до Москви", - Олена Кудренко

"Російський паспорт вважався якимось елітним надбанням серед малоросів. Знаю не одну родину, чиї дорослі діти поїхали за "кращою долею" не до Європи чи хоча б до нашої столиці, а саме до Москви", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Тут вкотре цікавлюся, як це одна Москва може вважатися прикладом ситого життя на цілій Росії, в усіх її куточках - але наших малоросів це питання ніколи не турбувало. Їх діти приїздили на "тачках" з "маасковскімі номєрамі", чи бєлгородськими на крайній випадок, і вважали себе чистокровними великоросами на бідній окраїні. Приїхали, провідали та з презирством поїхали назад до Москви.
Згадую також минулих керівників однієї з фірм, де я колись працювала, які сина віддали до Пітера, в кадетський корпус. З характерним малороським "шо" їздили до нього на Росію та дуже пишалися новим пітерським майбутнім своєї дитини.
Яка, може бути, сьогодні мобілізована. І хто ж знав, як воно обернеться - що сьогодні самі росіяни будуть штурмувати не дуже розвинені країни та шукати можливість прикинутися таджиком чи узбеком. Головне, щоб не стати смертником від мобілізації. Бо той факт, що найкрутіша бойова армія Європи не буде обирати - ти був за війну, чи сидів тихо на кухні - вже очевидний всім російським утікачам. Покладемо в чернозем і тих, і інших.
Але ж як прорахувалися наші малороси - це ж верх далекоглядності. А ті, які в Криму спалили свій український паспорт і взяли російський - напевно зараз непритомніють від щастя".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Окупанти завезли до Мелітополя вчителів з Дагестану, бо місцеві педагоги відмовляються від колаборації

субота, 3 грудень 2022, 4:34

Через дефіцит кадрів росіяни завезли в окупований Мелітополь дагестанських педагогів. Про це повідомляє Центр національного спротиву. . Дослівно: "Окупанти продовжують звозити на тимчасово окуповані території своїх педагогів, які мають русифікувати ...

Російські загарбники відбили одне із сіл на Луганщині - DeepState

субота, 3 грудень 2022, 3:34

На Луганщині на Сватівському напрямку захисники України ведуть бої з російськими окупантами. . Після опівночі 3 грудня з'явилася інформація, що російським окупантам вдалося захопити один із населених пунктів. Про це повідомляє DeepState, супроводжуючи...