"Російським націоналістам тепер можна все. Інтерв'ю з Гіркіним - лише початок", - публіцист

Після бикових завжди приходять ґіркіни?

"Коли торік я писав про те, що в Україні триває внутрішнє протистояння з російським націоналізмом, то добряче дістав на горіхи", - пише публіцист і поет Андрій Бондар на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ні, це маніпуляції! Ми не російські націоналісти! – кричали вони тоді. – Ми – космічні інтернаціоналісти з ноосфери Вернадського і загальнолюдські люди зі звіринця Ціолковського".

А сьогодні в них Ґіркін на вечерю. Та тому що після бикових завжди приходять ґіркіни. Люди з одного світу. І для всіх наших москвозалежних загальнолюдських інтернаціоналістів Ґіркін на екрані Ґордона – людина з їхнього світу.

Прозорий кордон, один Кобзон, один Ґордон. Їм можна все. І це лише початок принижень, дорогі мої співвітчизники. Нам пити цю чашу до дна".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву. "Хамили, коли говорила російською": Українка знайшла нове життя між Європою та пострадянським простором

неділя, 25 липень 2021, 23:05

Наша співвітчизниця розповіла про країну, в якій, на її думку, можна здобути хорошу освіту. Юлія Русяновська у 2016 році з відзнакою закінчила Миколаївську гімназію №41. Дівчина мала активну громадську позицію і була президентом учнівського самоврядува...

От така арестовщина: "А ми пойдєм на Васток!". "Китай в Україні цікавить земля та шляхи доставки, а керуватиме всім Росія", - попереджує московський професор Зубов

неділя, 25 липень 2021, 21:10

Діяч російської опозиції, публічний інтелектуал, професор Андрій Зубов пояснив, чим може закінчитися загравання з Пекіном президентської партії "Слуга народу",. Про це він розповів в програмі "Студія Захід" з Антоном Борковським на Еспресо.TV зазначают...