
У мережі показали удар, якого армія Азербайджану завдала по базі російських "миротворців" у Нагірному Карабаху. Засобам масової інформації в РФ заборонили публікувати інформацію про атаку, оскільки Кремль боїться зіпсувати відносини з Туреччиною та Азербайджаном. Відео опублікував Telegram-канал "Сеятель ветра", передають Патріоти України.
Там зазначили, що вибух на базі "миротворців" стався кілька днів тому. Він був такої сили, що в повітря здійнявся "гриб" диму, однак у мережі ці кадри з'явилися тільки зараз. Причому жоден із Z-пропагандистів не б'ється в істериці з вимогами завдати удару по Баку, як це зазвичай буває з Києвом, зауважили автори каналу. Вони переконані, що страх розірвання відносин із партнерами, що лишилися, у Москви настільки великий, що вона готова терпіти будь-які приниження від цих країн.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади вже палять машини ворога у глибокому тилу, котрий ще вчора був більш-менш безпечним для росіян. . Відео бойової роботи було оприлюднене 25 червня на каналі бригади...
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...