
При чому, як зазначають автори роликів, займаються мародерсвом "свої", тобто місцеві жителі. На першому ролику видно розграбований магазин, де раніше продавали мобільні телефони. На кадрах можна побачити, що двері в магазин розбиті, а вітрини, де були телефони – порожні.
"Ось, що люди творять у Шебекіному. Розбивають техніку всю, все забирають, виносять, абсолютно все. Усі телефони, вітрини", – так коментують відео.
На другому відео показане квартиру жителя Шебекіно після "візиту" мародерів. "Мародери все перевернули, напевно, все вкрали. Винесли всі накопичені гроші. Як таке можливо в такий важкий час? Красти у своїх же", — каже хлопець із відео.
Також в російському сегменті Мережі уже починають встановлювати перших мародерів. Один із них - житель Бурятії.

У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...