
При чому, як зазначають автори роликів, займаються мародерсвом "свої", тобто місцеві жителі. На першому ролику видно розграбований магазин, де раніше продавали мобільні телефони. На кадрах можна побачити, що двері в магазин розбиті, а вітрини, де були телефони – порожні.
"Ось, що люди творять у Шебекіному. Розбивають техніку всю, все забирають, виносять, абсолютно все. Усі телефони, вітрини", – так коментують відео.
На другому відео показане квартиру жителя Шебекіно після "візиту" мародерів. "Мародери все перевернули, напевно, все вкрали. Винесли всі накопичені гроші. Як таке можливо в такий важкий час? Красти у своїх же", — каже хлопець із відео.
Також в російському сегменті Мережі уже починають встановлювати перших мародерів. Один із них - житель Бурятії.

Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...