Розграбовані магазини і квартири: У Шебекіно місцеві скаржаться на мародерів, у тому числі з Бурятії

У прикордонному з Україною Шебекіно Бєлгородської області на тлі масової паніки та евакуації населення розпочалося мародерство. Відео розбитих вітрин магазинів і розграбованих квартир публікують у Мережі, передають Патріоти України.

При чому, як зазначають автори роликів, займаються мародерсвом "свої", тобто місцеві жителі. На першому ролику видно розграбований магазин, де раніше продавали мобільні телефони. На кадрах можна побачити, що двері в магазин розбиті, а вітрини, де були телефони – порожні.

"Ось, що люди творять у Шебекіному. Розбивають техніку всю, все забирають, виносять, абсолютно все. Усі телефони, вітрини", – так коментують відео.

На другому відео показане квартиру жителя Шебекіно після "візиту" мародерів. "Мародери все перевернули, напевно, все вкрали. Винесли всі накопичені гроші. Як таке можливо в такий важкий час? Красти у своїх же", — каже хлопець із відео.

Також в російському сегменті Мережі уже починають встановлювати перших мародерів. Один із них - житель Бурятії.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Артилеристи ЗСУ знищили штаб російських загарбників на території держави-агресора (відео)

субота, 30 вересень 2023, 0:55

Під час аеророзввдки оператори БПЛА виявили важливий об'єкт по той бік неспокійного кордону. 106-та окрема бригада територіальної оборони демонструє артилерійське враження командно-спостережного пункту російського підрозділу в селі Гоголівка на територ...

"Арестович довго був улюбленим блогером і Петра Олексійовича, і Володимира Олександровича", - Марина Данилюк-Ярмолаєва

субота, 30 вересень 2023, 0:30

"Прострочене заспокійливе Олексій Арестович веде психологічні семінари, де пропонує душити жінок. Інакше тебе каструють, будуть контролювати й нікуди не пустять. Не те щоб цей "советский школьник" з тягою до СРСР, ненавистю до Могилянки та заявами про ...