
З морського торговельного порту Усть-Луга в Ленінградській області, який намагались атакувати безпілотники, виходили судна, які руйнували інтернет-кабелі європейських країн. Про це заявив військовий експерт Іван Ступак в ефірі Radio NV, передають Патріоти України.
"Порт Усть-Луга - це великий хаб, це велика локація з перевалки нафтопродуктів. Це вже не вперше туди прилітає. Це дуже далеко. Раніше вже наші безпілотники туди залітали", - зазначив він.
За словами експерта, на такі удари чекають і наші західні партнери.
"В листопаді саме з порту Усть-Луга вийшло судно під китайським прапором, завантажене добривами. Вийшло з Фінської затоки, дійшло до Балтійського моря, кинуло якір і почало шукати на дні і руйнувати інтернет-кабелі. Якір тягнув за собою близько 100 км. Було пошкоджено інтернет-сполучення. Європейці розуміють, що РФ робить це не вперше і не востаннє. Ці кораблі виходять саме з цього порту... Думаю, такі удари будуть ще більш позитивно сприйматися на Заході", - підкреслив Ступак.
Він наголосив, що чим менше кораблів виходить з порту Усть-Луга, то менше РФ матиме товарообігу, а також менше буде гіпотетичної шкоди комунікаціям країн західної Європи.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...